Ve čtvrtek bude speciál Movember Festival zadarmo. Doražte

Bude tam dobrovolné vstupné a výtěžek z celé akce poputuje na nadační fond muži proti rakovině.

Movember

kdy a kde?
čtvrtek, 30. listopadu ve Vnitroblok, Tusarova 791/31, Praha

Celý Vnitroblock žije v listopadu Movemberem. Pojďte s námi podpořit mužské zdraví a doražte na finální Movember Festival. Připravili jsme pro vás nejen bohatý program, ale to hlavní na celé akci je, že svou přítomností a dobrovolným vstupem podpoříte Nadační fond Muži proti rakovině, který je držitelem licence Movember pro Českou republiku.

Těšit se můžeme na gastro zážitky, které pro vás budou připraveny již v průběhu dne:

• Wok u Fugiho
  • Navaří a napeče Booze & Food
  • Speciální Movember drinky od Radlická – kulturní sportovna a mnoho dalších
  • Od 10:00 hod si můžete nechat upravit své krásně rostlé kníry u partnera Movemberu - Gentlemen Brothers Barber Shop Vinohradská a bárbra Máry anebo si nechat udělat tetování Tomáš „Tommy“ Pražák.
  • Od 17:00 jsme si pro vás připravili spoustu workshopů: Kreslení s MAMBA STORE či World by Kriss
  • Ukázky z MMA a Jiujitsu od Ledvina Academy

Pokud si chcete popovídat se správnými muži nejen na téma mužského zdraví, tak se na vás v debatě budou těšit:

Bob Divílek (nejstarší český kulturista),
Petr Gebel (MMA zápasník),
Lukáš Pollert (olympijský vítěz a lékař)
Roman Zachoval (primář urologie Thomayerovy nemocnice a předseda nadačního fondu Muži proti rakovině- Movember)

Své pohybové dovednosti můžete prověřit na některé z lekcí v našem tanečním SECTORu:

14:30 – Gravid Yoga
17:45 – MTV Dance by Filip Jankovic Official
18:45 – Afrohouse by Radka Lišková
19:45 – Dancehall by Dee Solářová

Pokud vás zajímá Movember tématika a jak pečovat o mužské zdraví, můžete zaskočit do PidiKino na promítání.

Ve čtvrtek bude speciál Movember Festival zadarmo. Doražte

Svoji ruku (nebo spíše nohy) k dílu přiloží i #vnitroblockrunners, kteří v 18:30 vyběhnou ke svému charitatvnímu běhu.

A v neposlední řadě se můžete těšit na pěvecká a taneční vystoupení, která vám postupně odkryjeme a tím vším vás provedou Milan Peroutka aJ.k. Sanchez, kteří pro všechny, kdo přispějí, vylosují tombolu o krásné Movember výhry!

Máte se rozhodně na co těšit, sledujte nás, postupně představíme více, a hlavně za námi doražte a podpořte tak dobrou věc!

V prodeji je také stále oficiální merč, který zakoupíte zde.