Zpěvák Drake mě hodně podezřele pedofilní vztah s dítětem ze seriálu Stranger Things

Seznamte se s černým, americkým Bohušem Matušem.

Pamatujete si na Millie Bobby Brown? Že vám to nic neříká? A co, když řekneme, že je to to malé dítě Eleven ze seriálu Stranger Things? Ano, mluvíme přesně o této malé čtrnáctileté holčičce. A s tou podle všeho chodí zpěvák Drake (31). Nezdráhejte se. Máte od nás vřele doporučeno si po této informaci nalít do očí savo.

Ještě před rokem toto podivné přátelství vypadalo zcela nevinně, když se tito dva potkali v zákulisí Drakeova koncertu. Ale postupně jejich styky začaly nabývat na takové intenzitě, že by to i Bohuš Matuš okomentoval z rohu místnosti potěšeným mlasknutím. Společné fotky během roku přibývaly spolu i s děsivými prohlášeními Millie, jak jsou každý den v kontaktu a jak jí každý večer Drake píše, že mu moc chybí.

View this post on Instagram

blessed to have my security be my +1 at the netflix party ?

A post shared by ?????? (@milliebobbybrown) on

Sice si nejsme jistí, jestli ji (abychom použili správnou Matušovskou terminologii) Drake už pomazlil, ale každopádně nám ta myšlenka připadá znepokojivější, než pohled na Jiřího Ovčáčka, který si s polovičatým úsměvem rozepíná v prezidentské kanceláři pásek.

Drake jí prý dává i rady ohledně chlapců a celkově se k ní chová jako zahradník, který opečovává svou vzácnou orchidej. Jen s tím drobným rozdílem, že zahradník to nedělá se záměrem, aby tu orchidej o pár let později osouložil.

View this post on Instagram

taking all bar mitzvah bookings for 2018

A post shared by ?????? (@milliebobbybrown) on

Drake samotný se sám nikdy netvářil navíc, že má tyto mezigenerační vztahy rád. Takže jsme překvapeni. Pamatujete si vůbec na tu hrůzu v jeho očích, když mu dala na pódiu francouzáka babička Madonna?

V té době mu většina lidí chtěla z lítosti poslat čokoládu Milka a uklidit ho na pár let do Klokánku, aby se vzpamatoval. Ale v případě jeho vztahu s Millie je pořád ticho po pěšině.

My budeme tento páreček stále sledovat s lehce zdviženým obočím a s kyblíkem na zvracení poblíž. A prostě uvidíme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?