Známe výsledky zápasu! Řiťmus dostal velice ošklivě od Marpa na rypák

Ale jinak nuda, nuda, šeď, šeď.

Chtěli byste někdy vědět, jak se cítí důchodci, co utratí nekřesťanské peníze za hrnce od podomních prodejních šmejdů? Nebo jako jiná nevinná oběť temných hrátek vydřiduchů, co vás nalákají na pozlátko vzrušujícího zážitku a místo toho dostanete traumatickou nudu?

Podobnou možnost jste měli před pár dny, když se v O2 aréně utkal král Petržalky Rytmus s rapperem Marpem. Nikdo neočekával zápas na úrovni Vladimira a Vitalije Klička, ale i tak mnohé šokovalo, že toto utkání století spíš připomínalo něco na škále mezi výrazovým tancem na motivy Louskáčka a výpraskem vařečkou od táty přes kulky.

Místo boje na život a na smrt se přestal Marpo už v druhém kolem snažit a jen Řitmuse mateřsky umravňoval jak Ovčáček Zemana, když se už v deset ráno natahuje pro třetí Alpu.

Ale účel byl splněn. 17 000 diváků si zaplatilo lístek, aby vidělo, jak někdo Patrikovi v trenýrkách rozbíjí čumák a pak ho s nevyřčeným výkřikem v očích „no homo“ objímá. Marpo nakonec nad slovenským koštětem zvítězil 3:0 a všichni mohli v klidu spát s myšlenkou, že Rytmuse by očividně z rozběhu přeprala i Bára Škrlová.

Profimedia.cz

Hezké to bylo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?