Zloděj nabízí sextape Moniky Štikové, my ji kvůli vám nekoupili. Nemáte zač

Popravdě ...radši bychom si dloubali pletací jehlací do močové trubice, takže asi překvapení nejste.

Nějaký masochistický vykuk se dostal do mobilu nejslavnější české matriarchy a objevil v něm krystalické zlo, které vám při spatření sežehne obličej stejně jako archa úmluvy náckům v Indiana Jonesovi. Nevíme, jestli se dotyčný zloděj na ta videa díval jako Persesus na Medúzu přes vyleštěný štít a nebo tento šílenec zvládá život po výbuchu očí v klidu s pomocí vodícího minikoně. Ale každopádně si tento člověk zachoval tolik příčetnosti a duchaplnosti, že začal tyto kousky nabízet po bulvárních médiích za mastný peníz.

Podle všeho by se mělo jednat o čvachtavou sextape Moniky s její mladou skoronáctiletou hokejkou, která ji teď przní, a nějaký ty fotky pipidláků. No bóže.

Serveru Extra.cz se svěřila, že fotky nejspíše unikly tak, že dávala mobil do opravy a někomu se obsah jejího mobilu až moc zalíbil.

No… dobrá. Sice nám přijde realističtější scénář, ve kterém její sextape posedla mobil jako véháeska v Kruhu a nutí lidi posílat její video dál a dál, jinak je Monika vcucne do své vagíny a tam je urputnými stisky děložního svalstva potratí rychleji, než by to zvládlo sebelepší ramínko. Ale dobrá no. Budeme jí věřit. Ehm.

Každopádně i tak buďte opatrní. Kdyby na vás v nejbližší době něco podezřelého s Monikou na webu vykouklo, tak na to neklikejte a v žádném případě neberte volání od neznámého čísla, která bude v telefonu chrčet jak Leoš Mareš při deepthroatu. Protože Moničin pipidlák vás jinak dostane.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?