Zeman na summitu NATO očividně zemřel, ale zasedání pokračovalo dál

Vše krásné jednou končí, děkujeme pane prezidente!

Jezdit po politických summitech je náročné, zvláště pokud se věkem blížíte pomalu třícifernému číslu a celkově poslední dobou vypadáte jako stará seschlá sloní kůže nasazená na tyčku od mopu v pražícím slunci. V takové formě je těžké udržet pozornost a stolici, natož reprezentovat zájmy republiky.

Takže bylo jen otázkou času, kdy se stane, že fretkovitý lokaj Jiří zapomene dát našemu prezidentovi ráno do kapačky oživovací směs vitamínů, formaldehydu a steroidů a náš vůdce se vydá do věčných lovišť za Charlesem Mansonem, císařem Caligulou a jinými fajn chlapíky, s kterými by si rozuměl, hrál Dostihy a sázky a chodil s nimi pěstovat dýně ve skleníku nebo čutat fotbal s hlavami pravdoláskařů.

Okamžik, kdy bude Zemanovo nepohyblivé ztuhlé a potřísněné tělo nalezeno v kaluži slin, byl dlouho očekávaný a nezvratný. Konec důstojný a ladící s životem, jaký tento lihový pardál žil.

Profimedia.cz

Stalo se tak právě na zasedání summitu NATO. Všichni zúčastnění politici si stoupli na společné foto, jen náš Zeman zůstal mrtvě ležet zkroucený na židli jako pohozená panenka, kterou někdo pošimral letlampou. A tak končí jeden velký příběh.

Eeeh, moment… tak se prý trochu pohnul. Tak nic, bereme to zpět. No nevadí. Tak snad příště.

P.S. Beztak ten pohyb způsobil Jirka Ovčáček, co ho má jako maňáska na ruce, tak si aspoň užijte ostatní koláže 🙁

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?