Zdeněk Macura natočil bizarní bezpečnostní video pro děti, po kterém se batolecí úmrtnost nejspíš zvýší

Neznáme lepší antikoncepci.

Opravdu neznáme. A nejen proto, že normální muž má při zvuku Zdendova hlasu automaticky erektilní dysfunkci, protože Macurovo krystalické alfasamectví nás bety zastrašuje.

Podobné bezpečnostní video pro děti vás motivuje totiž zabít své potomstvo preventivně rovnou ze dvou důvodů. Zaprvé – nebezpečí podle Zdendy číhá všude, takže život nemá smysl. A zadruhé – mohli by z nich vyrůst sociopati jako Macura. 9 z 10 zodpovědných rodičů by tedy nepochybně šlo sáhnout po mikrotenovém pytlíku a gumičce. Protože prevence je prevence.

Ale o čem to půvabné video tedy je?

Dneska se Zdeněk se svou odbarvenou múzou zaměřil na nebezpečí vodních ploch. Jeho potetovaná bloňdatá děvenka zde napodobuje bizarního klauna Kostkáče, který recituje text, který nejspíš sám Macura napsal v deliriu směsí semene, slin a krve po stěnách, zatímco si skřípal vlastní bedlu do svěráku.

A co dítěti tedy v létě hrozí?

„Dítě může spadnou do zahradního bazénu nebo do jakékoliv jiné vodní plochy  a tam skutečně ztratit život.“

No nene. Neke. Skutečně, …ztratit život. A my si naivně mysleli, že když držíte deset minut dítě pod vodou, tak naopak získá super schopnosti. No nic. Dobře.

Ale jaké je tedy řešení? Naštěstí má Zdendova hosteska v ruce nejen ilustrační voodoo panenku, ale i ze skicáku vystřižený klíček.

„A ten klíč? Ten  je tu proto, abyste jím nezapomněli otočit v zámku.“

Ano. Čtete správně. Je třeba zamknout děti do přístěnku pod schody jako Harryho Pottera.

Protože dítě, které je zamčené ve sklepě se nemůže utopit, začít fetovat a ani se zabít. Pokud ho tam nenecháte s ředidlem. A Zdenda má samozřejmě pravdu. Haranti prostě nemají co běhat okolo bazénů, ale mají sedět doma a montovat iPhony jako jejich vrstevníci v Číně.

Prostě opět krásné, nadčasové a poučené video. Přesně jak to máme od Zdendy rádi. Podívejte se sami.

Jo a taky jste si všimli v pozadí videa zvuku, jako když někdo přehazuje zeminu? Toho si nevšímejte. To je jen poslední důkaz toho, že v tomto videu měl být původně dětský herec, ale při zkouškách se to trochu nepovedlo.

Go Zdendo! Příště chceme video o nebezpečném vztahu vidliček a zásuvek!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?