Witowská se líbala s Alex Mynářovou, my křičíme, že chceme vidět víc!

Ježíšku, jestli jsi, tak bychom tady měli takové hezké malé přání k Vánocům

Moderátorku Světlanu Witowskou, naši budoucí manželku, máme více než rádi, to už všichni víte. Ale očividně nejsme jediní, kdo za ní brousí v neoznačené dodávce s fotoaparátem s dlouhým objektivem, protože nějací šikulové naši budoucí drahou polovičku vyfotili, jak se eroticky líbá na tváře se sexy manželkou Vratislava Mynáře. A fotky nám přinesl web expres.cz, jak můžete vidět. Je to hezky vlevo. Dole.

Ano, toho Vratislava Mynáře, co je bez bezpečnostní prověrky hradním kancléřem, šamanem a velvyslancem pekel se sex appealem uvařené brambory vyválené v oholeném pubickém ochlupení Jiřího Ovčáčka. No uznejte.

Dodneška netušíme, jak tento muž s charismatem zapocených ponožek uhnal tak penetracehodnou ženu jako Alex, ale hádáme, že sexy mozkem to nebude.

Zveřejnil(a) Alexandra Mynářová dne 24. září 2017

Rozhodně ji asi neomámil svým charismatem, velikostí penisu nebo svým nadáním na tkalcovském stavu, na kterém vytváří tapiserie Zemana močícího na hodnoty první republiky. Což byly asi slušnost a Vlasta Burian. Vlastně ani sami nevíme, co si pod tím slovním spojením máme představit. Ale zpátky od pomočeného Buriana k líbání dvou žen.

Tahle fotka v nás vyvolala okamžitou reakci těla a přání, aby takového materiálu bylo víc. Novináři a politici neustále mluví o tom, jak je třeba zakopat příkopy mezi znesvářenými stranami, tak proč ne třeba takto? My si myslíme, že společnosti prospěje takový dvouhodinový záznam scissoringu těchto dvou krásných slečen lépe než celé hodiny politických debat. Just saying.

A dámy by se možná nad sebou měly zamyslet a uvědomit si svou občanskou povinnost. Protože republika je volá. A my takové hrdinky rozhodně potřebujeme.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?