Will Smith jako nový Džin vypadá v remaku Aladina velice modře a děsivě

Modrá je planeta, kde můžeme žít... Modrá je voda, kterou musíme pít... Modrá je obloha, když vodejde mrak... Modrá je dobrá, už je to tak.

Zajímalo vás někdy, jak by vypadal Aleš Bejr, kdyby byl Avatar? Nebo kdyby měl Mickey Rourke v té horší polovině svého života dítě se Šmoulinkou? Nebo jak by vypadala vaše varlata, kdybyste si je skřípli židlí? Na všechny tyto otázky máme odpověď, která se dá shrnout do jednoho obrázku.

Vypadali byste  jako fucking Will Smith v nové hrané verzi Aladina.

Nechceme samozřejmě hejtit barevné lidi, ale naše série otázek tím zdaleka nekončí. Proč vypadá Will Smith jakoby ve skutečnosti měl na sobě molitanový oblek? Proč se tyto věci dějí?

Dokud z natáčení  hrané verze Aladina unikaly pouze takovéto fotky, tak jsme se nebáli, že by se remaku naší oblíbené pohádky mohlo něco stát. Ale po této práci se speciálními efekty máme pocit, jakoby naše dětství bylo znásilněno a Will Smith mu u toho držel kotníky. A smál se. Dlouze a hořce se smál, až mu tváři tekly slzy, které si utíral svým šekem od Disneyho.

My budeme jenom tajně doufat, že tvůrci tu modernizaci této staré pohádky vezmou aspoň z gruntu doplní jí touto retro písničkou o modrém chlapíkovi, která nám od okamžiku, kdy jsme Willa Smithe viděli, neustále hraje v hlavě.

Yo listen up, here’s the story
About a little guy that lives in a blue world
And all day and all night and everything he sees is just blue
Like him, inside and outside

A nebo víte co? Tady jí máte, ať trpíte taky. Ne, nemáte zač. Opravdu ne.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?