Vyprsená Lady Gaga se nechává fotit v moři a je to pěkný pohled

Cože? Opravdu jsme napsali pěkný?!

Ano, napsali. Buď stárneme (stárneme určitě, prý je to nějak vědecky nebo co dokázaný) a naše nároky se úměrně našemu věku snižují, nebo stárne Lady Gaga (ta by podle googlu měla stárnou stejnou rychlostí jako redakce JPM) a ta zraje ze svého rozpolceného vzezření víc v ženu. Nevíme. Nebo prostě jen máme slabou chvilku a jemně nás vzrušil androgyn obalený v zácloně.

Profimedia.cz

Lady Gaga byla kdesi na pláži v Malibu, kde se svou hipsterskou partou šaškovali ve vodě a o něco se snažili. Potkat takovou skupinku výjevů na ulici, tak přejdeme na druhý chodník za Arabama, muslimama, satanistama a ku-klux-klanem. Tihle chovanci z hudebního průmyslu by děsili i slušný lidi ve frontě na heroin. Každopádně Lady Gaga tam špulila co měla a na to se, při vší úctě k našemu vkusu, dívat dalo.

Profimedia.cz

Tím nejzásadnějším pro naše rozhodování, kolísající na komplikované škále líbí – nelíbí, jsou jednoznačně kozi. Kozi byly, jsou a budou alfou i omegou našeho zájmu, jediným kritériem při posuzování vzhledu i rizika na burze, naší skutečnou vírou i smyslem života. A kozi, ty tam prostě byly. I s bradavkou. Haleluja!

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?