Vypadá to, že Arye Stark z Hry o trůny unikly nahé fotky z koupelny. Haleluja

Jste-li trošku pedofilní, přistupte.

Ještě než začnete jásat a bouchat konfety, musíme vás jako starší, zkušenější a životem nesrovnatelně protřelejší matadoři varovat. Jsme zocelení skeptici, protože když si z vás spolužačka na základce udělá srandu a vy pak až do třiceti věříte, že ženy mají klitoris na zádech, poznamená vás to nedůvěrou na celý život. Navíc se to teď všude na internetech hemží „zaručenými“ zprávami, jak se na českých koupalištích vyloďují čluny s imigranty a podobně, takže ostražitost je na místě.

Fotky, o kterých je tu řeč, jsou možná fake. Možná nejsou. Ale možná jo. Nevíme.

Každopádně pokud by fake byly, nelze jim upřít, že jsou výrazně zdařilejší než ty brakové lowcost koláže narychlo poslepované v Malování, které nám sem jistý ne příliš oduševnělý čtenář kompulzivně lepí pod každý článek. MY TĚ VIDÍME!

Nicméně. Arye Stark, která mezi sezónami tak brilantně hraje Maisie Williamsovou, podle všeho unikly nahé fotky. Odkud unikly ani kam přesně měly namířeno nevíme, každopádně se je podařilo zachytit v internetové síti. Jelikož Arye sotva zaschl inkoust na občance a my v ní ještě pořád vidíme to velmi malé dítě, které vraždí a kastruje chlapy, ony inkriminované fotografie vám sem dát nemůžeme, nesmíme a nechceme.

Až si je řádně nastudujete, zanalyzujete, proženete zoomem a uděláte na ně komplexní bakalářskou práci, klidně se s námi o vaše odborné názory podělte. Rádi bychom věděli, zda to s tím skepticismem už nepřeháníme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?