Vítá vás dno! Starý Štika lízal pekáč neznámé striptérce před kameramany

Ehehehehe.....pomoc

Rádi bychom vám řekli, že název tohoto článku je jen nevinnou, komplikovanou metaforou. Ale ono se to bohužel stalo a my to opět viděli, i když jsme už vážně nechtěli.

Prosili jsme na kolenou našeho šéfredaktora, abychom se na reality show Štikovi už nemuseli dívat, ale podle všeho jsou naši čtenáři taková čuňata, že si o tom rádi čtou. Takže nás šéfredaktor jen rituálně všechny přetáhl křišťálovým sleděm přes obličeje a zavřeštěl na nás, ať se vrátíme do práce. Aktuálně to u nás probíhá tak, že si taháme nejkratší sirku, kdy ten, co prohraje, se musí na nový díl podívat. Naposledy to byl náš grafik. Když si vytáhl miniaturní dřívko, tak zbledl a začalo se mu potit čelo.  Rozloučili jsme se ním a poklepali ho po mokrých zádech pro odvahu. Pak se zavřel potichu do redakce, kterou jsme mu kompletně vyklidili a spustil tlačítko na PrimaPlay. A bylo to strašné.

Zpoza dveří se ozývaly skřeky, jako když provádíte exorcismus na lamě pohrabáčem. Když konečně otevřel dveře a otřel si krev z  očí, tak beze slova sbalil své předměty na stole do krabice od banánů a odešel. Blížili jsme se k jeho stolu jako k nebezpečnému zvířeti. A pak viděli okamžik, ve kterém to pausnul. A prozřeli jsme.

Ano. Opravdu vás vaše oči nemýlí. Na tomto snímku můžete vidět otce Ornelly Štikové, kterak před kameramany buď líže pekáč neznámé flundře nebo se oddává rekreačním pissing aktivitám. A my bychom se nedivili. Protože po každém dílu této rakoviny máme taky v puse pocit, jakoby nám do ní někdo s ďábelským smíchem namočil. Ale i tak se budeme dívat dál. Jen kvůli vám.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?