Týnuš Třešničková slaví: Nejdřív blafla a teď bafla 40 000 followerů

Nejdůležitější jsou správně srovnané priority v životě.

Ještě donedávna jsme si říkali, že o bakané nehodě influencerky a instagramové hvězdy Týnuš Třešničkové referovat nebudeme. Sice humory se z hořících lidí dělají rychleji, než stačíte říct Palach, ale přece jenom se žinýrujeme dělat si legrandu z lidí, kteří bafli plamenem rychleji než psychiatrie v Klecanech. Ale nedávno se ukázalo, že tato diva není smutná, ale naopak má ze své nehody radost.

Týnuš se vydala v minulých měsících do Turecka, aby navštívila slavnou restauraci virálně známého kuchaře Salt Bae.

Celá akce se ale trochu zvrhla a tělo Týnuš skončilo oflambovanější na více procentech, než měla v minulých volbách ODS.

Nevíme, jestli byla omámena výpary ze svého vlastního hořícího těla, ale místo breku a litování dala svým fanouškům najevo, že má vlastně radost. Protože jí kvůli tomu přibylo 40 000 followerů.

View this post on Instagram

Poslední fotky, které jsme s přítelem fotili jen pár hodin před tím vším. Neskutečné, jak se život do pár vteřin může změnit. Já jsem ale pozitivní člověk a vždy se na všem snažím zaměřit na to kladné. Třeba že je vás tu díky tomu asi o 40tisíc navíc, takže welcome??‍♀️ S dnešním algoritmem instagramu bych to sbírala pěkně dlouho? Ale co je nejhlavnější, člověk si urovná priority a začne si vážit věcí, které dosud byly samozřejmostí. Od prvního dne se nejvíc těšim na svojí postel? A až se probudím vedle svýho dokonalýho přítele, který mi je tou největší oporou❤️ Jo a taky až konečně budu moct být víc aktivní tady, už mi všichni chybíte? Tak mi držte palce, ať je to co nejdřív☺️

A post shared by Týnuš Třešničková (@tresnickova) on

Jestli pro hvězdy Instagramu znamená popálení 35% těla přírůst 40 000 followerů, tak je nám jasné, že taková Kateřina Kristelová se poleje bezínem od hlavy k patě nebo sestrojí domácí plamenomet, aby měla po rekreačním flambování v Hostivaři těch followerů ještě víc.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?