Trumpův penis podle Stormy Daniels vypadá jako Toad z Mario Kart. Fuj.

Na toto padne ještě hodně okeny.

Hledání různých obrazných metafor pro popsání mužských pyjů je bohulibá činnost. My si na tomto principu založili například celý tento web. Ale některé penisy by nejen nejen neměly být nikdy popsány, ale asi ani použity či spatřeny.

Ale když už o penisech někdo hovoří, tak by to přece jen měla být asi pornoherečka Stormy Daniels. Už jen proto, že jich v životě viděla o něco málo více než náš šéfredaktor a měla možnost je tak vědecky prozkoumat. Navíc jeden prezidentský v sobě dokonce i měla. A to penis Donalda Trumpa.

Getty Images

Podle jejích nejnovějších slov to ale vypadá, že už v okamžiku, kdy jeho aparát poprvé zahlédla, tak zalitovala toho, že si radši neudělala ženskou obřízku a nešla v patnácti kopat s Červeným křížem artézské studny v Malajsii. Vzhled tohoto penisu byl totiž tak traumatický, že mu věnovala několik vyčerpávajících vět ve své nové knize Full Disclosure, po jejichž přečtení se cítíme impotentněji než filmy Tomáš Magnuska.

„Měl obrovskou houbovitou hlavu. Jako muchomůrka. Ležela jsem při tom celá otrávená, že se nechávám šukat chlapíkem chlupatým jako yetti, co má penis, který vypadá jako ta houbová postavička z Mario Kart. Byl to jeden z těch nejméně strhujících sexuálních zážitků, jaký jsem kdy měla. Ale samozřejmě že on to vnímal jinak.“

Ok….jak to říct? Asi takto….POMOC!!!

Nevíme, jak toto doznání zapůsobilo na vás, ale my už asi nikdy nechceme hrát Mario Kart, ani nehodláme už nikdy v životě jíst houby. Postavička Toada je pro nás naprosto zneužitá a jakékoliv myšlenky na sex u nás budou v nejbližších dnech doprovázeny intenzivními pocity, že si musíme okamžitě nacpat pletací jehlici do močové trubice.

Nesmiřitelný internet však nikdy nespí a houbový yetti se už objevil v tolika variantách, že se teď nemůžeme nevinnýma očima podívat ani lední medvědy nebo zlaté retrívry. Prostě cokoliv světlého a chlupatého.

Jinak nemáte samozřejmě zač. Hezkého noční můry i vám všem.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?