Truchlíme: Jennifer Lawrence se nám zasnoubila a už není k mání

Pláčeme a nehty si rveme kůži na hrudníku vnitřní bolestí.

Minutu ticha za další padlou bojovnici, která dojela na instituci manželství.

Když před pár měsíc naše milovaná herečka opustila oscarového režiséra Darrena Aronofského (Requiem za sen, Černá labuť), tak jsme se tetelili radostí, že konečně přijde naše šance a Jennifer si už teď najde čas, aby odpověděla na naše básničky doplněné fotkami a pytlíky s pubickým ochlupením. Bohužel si nedala od randění moc velký oraz. Našla si nějakého no name prodejce umění Cooka Maroneyho a protože spolu chodili asi osm měsíců, což je v hollywoodské terminologii prakticky věčnost, tak se okamžitě zasnoubili. Protože na co čekat, že áno. Životnost herců a celebrit obecně je nízká a nikdy nevíte, kdy se předávkujete kokainem v laciném motelu nebo se udusíte při masturbaci páskem ve skříni. Klidně zítra.

Jennifer randila celý život s podezřelými shady celebritami, které měly svůj život v hledáčku paparazziů. Ať už se jednalo o frontmana kapely Coldplay, herce Nicholase Houlta nebo prostě kohokoliv, koho omylem potkala na natáčení. Máme jí k dobru, že opravdu vybíravá nebyla. Ale nakonec se přeorientovala na normální, běžné a nudné civily.

Poslední dobou je totiž trend mezi celebritami zasnoubit se s někým naprosto nevýznamným a neznámým. S někým, kdo si klidně může dovolit chovat se jako člověk, aniž by ho bulvární novináři za to vláčeli bahnem tisku. Udělala to Anna Hathaway, udělaly to jiné a do jejich týmu se právě přidala i  Jennifer se svou touhou po normálnosti. A asi chápeme, že prostě chce žít život jako všichni ostatní.

Takže tak nějak intuitivně očekáváme, že se tito vezmou někde v texaském kulturáku, podávat se budou fláky masa na grilu a na svatbě budou střílet ze zbraní, aby to měli opravdu americky normcorové. Nakonec odjedou na motorce do západu slunce, aby si to rozdali na americké vlajce někde v místním seníku.

Co naplat. Ale je škoda, že všechny tyto krásné ženy chodí už jen s obyčejnými smrtelníky, protože pro nás to znamená, že my jako lokální celebrity už šanci nemáme. Nikdy. NIKDY.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?