Tradáááá, kamarád Charlieho Sheena říká, že Charlie zavraždil člověka

Obvinění z kanibalismu snad na sebe taky nenechá dlouho čekat

Charlie Sheen měl kdysi báječného kamaráda – baseballového hráče Lennyho Dykstru. Jejich přátelství ale nejspíš lehce narušilo to, že  Dykstra napráskal Hollywood reporteru spoustu  zajímavých nepříjemnůstek ze jeho života.  A protože máme rádi drby jako staré pavlačové báby, tak jsme si je rádi přečetli. Povídal například, že Sheen věděl o své HIV pozitivitě, byl obecně strašný zmrd a taky…naplánoval vraždu svého asistenta. Což je dost zajímavá gradace.

V roce 2012 bylo nalezeno na podlaze koupelny vychladlé tělo Sheenova nového asistenta Ricka Camarera. Pitva tenkrát prokázala, že měl v sobě takový mix opiátů, antidepresiv a anxiolytik, že by vystačil na slušnou párty pro padesát lidí v Bronxu nebo na pět minut pořadu  Vlastíka Plamínka. A protože policie tak nějak intuitivně předpokládá, že všichni v okolí Charlieho Sheena konzumují drogy ve větším množství, než rozvedené ženy v přechodu zmrzku, tak tuto smrt vyhodnotili jako nešťastnou nehodu.

Ještě před touto „nehodou“ Dykstra, který v té době nastupoval do vězení za finanční podvody,  zjistil, že Camarero chystá o soukromém životě Sheena knihu. A tak to Charliemu před svým uvalením do báně hezky řekl.

Poté, co ho káznice po pár letech vyplivla zpátky na ulici, se pokoušel rychle informačně zorientovat. A z Calamerovy smrti byl přece jen zaražený víc než anální kolík Ewy Farné, takže se začal pídit po pravdě. A šel rovnou za Sheenem s otázkou, kam se poděl jeho asistent.

Sheen mu prý odpověděl, že toho „zmrda nechal oddělat“, protože ho chtěl knihou vydírat a měl po něm chtít  5 miliónů dolarů. Což vedlo  logicky k nějakému tomu rychlému anonymnímu vpichu smrtelného koktejlu do krku.

Charlie Sheen se tomuto nařčení brání, ale těžko říct, jak to ve skutečnosti bylo. Faktem je, že mnohem jasnějším důkazem hovořícím pro Sheena jako vraha by bylo, kdyby z Camarera pomocí nože udělal dva a půl chlapa. Takže…kdo ví.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?