Tomáš Töpfer alias strážmistr Haraším rád osahává ženy bez dovolení

Vzbuďte někdo Viewegha v hotelu pro osamělé staré dinosaury a seberte mu jeho cenu za první místo v arciprasáctví, děkujeme.

Jak říká staré přísloví: „Tak dlouho se člověk chodí posmívat Vieweghovi, až se pytel se starými nechutnými prasáky protrhne.“ A opravdu se tak stalo. Než jsme se stihli vzpamatovat z mistrových básnivých poznámek na obranu rekreačního znásilňování školaček, tak do oktagonu arcizmrdství vstoupil nový vyzyvatel, který svými kecy sesadil Viewegha z trůnu.

Ano, jedná se o milého strážmistra Arazima Harašíma alias Tomáše Töpfera. Taky si vzpomínáte na ty okamžiky, kdy vaše maminky zasněně zíraly na jeho chlapecký nyvý pohled zpoza černické čepice?

Až teď se ukázalo, že podstata tohoto pohledu tkví ve srabáckém sexuálním loudilství, kterým si zaexhiboval, když se pokoušel okomentovat akci MeToo.

Když začněte jabloni řezat větve, dostane informaci, že jí jde o život. A proto jde do květu, aby zanechala potomstvo. Podobně když se třeba blíží v divadle premiéra a mám pocit ohrožení, že mně jde o život, tak mám tendenci osahávat mladé kolegyně. Což není vůbec nic špatného, to je ten pud sebezáchovy. Jabloňový efekt. My nemáme v divadle MeToo, my máme hnutí WhyNotMe.

My bychom na to chtěli říct jen toto.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?