Tomáš Řepka se svou konkubínou Kristelovou půjdou možná do vězení kvůli eskort skandálu

Muhahahaha...

České celebrity mají dvě kategorie. Ty, které jsou slavné, protože jsou něčím výjimečné a pak ty, které jsou slavné, jen protože se jim smějeme. A dnešní povídání nebude rozhodně o té první skupině. Rádi bychom vám řekli, že Kačka Kristelová a její psík Řepka patří aspoň do šedé zóny mezi těmito kategoriemi, ale takovým sprostým tvrzením bychom nejen urazili obě skupiny, ale ještě by se kvůli tomuto popírání pravdy roztrhla v jednom bodě realita a tou černou dírou z mnohovesmíru by k nám unikali démoni, monstra a prsa Dády Patrasové hrající na klarinet.

Zde vidíte Tomáše a problém jeho závislosti… a tím nemyslíme ty maty v pozadí.

Pojďte si tedy s námi udělat výlet do světa tohoto lidského planktonu a něco si o nich povyprávět. A protože o této rádobyerotické dvojici z pekla moc často nevyprávíme, tak vám jejich příběh řekneme pěkně zgruntu celý.

Takže stručně, … jako bychom vysvětlovali eritrejsky mluvícím uprchlíkům díl Ulice. Tomáš měl peníze, pak už neměl peníze, pak měl Vlaďku, pak měl mnohem míň peněz, pak už Vlaďku neměl, zato měl Kačku a najednou měl Tomáš problémy.

Protože i v kontextu dvou soudních podmínek, nesplacených alimentů, morálního profilu slizkého čolka a exekucí, je stále Kačka zcela objektivně jeho největší problém. Tyto odbarvené silikony, na kterých nějakým omylem vyrostla mluvící lidská ústa, se na tohoto bývalého fotbalistu přisála silněji než náhodná zlatokopka na penis prvního okolo procházejícího držitele zlaté VISA karty. Sice se od začátku jejich vztahu asi snažila zastávat roli jeho milenky, kojné, manažerky a otrokářky, ale ke konci se jí to poněkud vymklo z rukou. 

Někdo záhadný dal totiž na internet sex inzerát nabízející chlívácké erotické služby jménem Tomášovy exmanželky Vlaďky Erbové. A lidé jí tak dlouho psali vkusné věci o tom, jak by jí chtěli souložit nebo nakakat do pusy za zvuků Wagnerovy opery, až se z toho krátkovlasá kráska sesypala.

Páreček Kristelová – Řepka se nás dlouhé měsíce snažil přesvědčit, že toto dílo rozhodně není výsledkem kreativního mozku žárlivé labilní přítelkyně, dokonce zkoušeli popřít realitu protiútokem, kdy Erbovou chtěli zažalovat za pomluvu. Ale opak je podle nejnovějších důkazů nejspíše pravdou. Policisté totiž prý objevili nahrávku, ve které tyto lowcostové celebrity daný inzerát v bance na přepážce doopravdy platí.

Tomáš se nicméně zachoval jako gentleman (když pomineme ten drobný detail, kdy na matku svého dítěte nejspíš poštval hordy slintajících úchylů) a začal se tvářit, že by celou vinu teoreticky vzal na sebe a zdůraznil, že Kačka rozhodně, ale ROZHODNĚ za nic nemůže. I když s ním v bance prý byla a diktovala adresu bankovní úředníci, kamže to má poslat. Nejspíš čekal, že dáma jeho srdce udělá to samé a bude to od nich vzájemné romantické, krásné a  zbytečné gesto čestnosti, po kterém oba zhnijí v lochu a budou na sebe myslet. Něco jako tady.

Nicméně starého psa novým kouskům nenaučíš stejně jako z Kristelové slušného člověka neuděláte, takže místo chránění zad svého milého prohlásila pro Express toto:„Spojujete mě s událostí, se kterou nemám nic společného. A že jsem vidět na kamerách? Já si můžu chodit, kde chci. Jsem Tomášova partnerka, tak chodíme spolu. Ale s tou věcí nemám nic společného.

Mnojo,… a tak končí jedna velká láska, která mohla svou intenzitou překonat příběh Romea a Julie nebo Zemana a Ovčáčka. Končí za zvuků bouchnutí vězeňské cely, zmatených pištivých výkřiků odbarvených mluvících silikonů a posměchu celé republiky. Achjo. Život.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?