Tomáš Klus prý podváděl manželku i Ewu Farnou a chlubí se tím na Instagramu

Eeeh...překvapení?

Pokud jste si dodnes mysleli, že největšími bigamistními jezdci České republiky je Felix Slováček, co má Dádu i paní Golemovou nebo Karel Janeček, co má svou tuniskou manželku i porodní ezo velekněžku Liliu, tak jste se mýlili. Seznamte se s novým guruem všech nedospělých a nevyrovnaných polyamorních duší. S Tomášem Klusem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený spolu@tomasklus.cz (@tomas_klus),

O Tomášovi je poslední dobou známo, že vždycky, když otevře ústa, tak z nich vyleze hipísácký emo shit, který by si mohl velmi pozdní John Lennon s Paulem Coelhem natírat na svůj firstclass chleba. Z důvodu duševního zdraví se snažíme tyto násilně pozitivistické cancy filtrovat tak, aby z našeho mozku odcházely rychleji než kvalitně provedený potrat z porodních cest. Ale u posledního výžbleptu se nám bohužel nepovedlo zapnout silové informační pole z porna, slz a hlasité muziky, co by nás před touto zprávou uchránilo.

Tomáš Klus prý totiž podvádí holky kudy chodí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený spolu@tomasklus.cz (@tomas_klus),

V rámci ulevování si svému svědomí se svěřil na Instagramu, že všechny své přítelkyně i manželku podváděl. Což znamená, že zahýbal i naší drazemilované Ewičce Farné!  A to nás dovádí k většímu vzteku, než který běžně míváme při pohledu na zprávaře z Primy. Protože na Ewičku nám nikdo sahat a ubližovat jí nebude. Sice už je dávno vdaná za Chobota, ale to nic nemění na situaci. Stále bychom ji byli ochotni bránit tělem i duší. Nebo aspoň rekreačním trollením jejich haterů na Facebooku.

Nicméně pokud chcete důkaz, tak tady ho máte.

„Pár týdnů po narození jsem skoro zemřel, ale děkuji Bohu, že se tak nestalo, protože mi život zde dává možnost přiblížit se jeho Pravdě, kterou považuji za cíl svého poznávání a vůbec důvod toho, proč tady jsme (…). Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost, alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím, je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou.“

Manželka Tamara mu na to odpověděla přes Instagram nějakým neurčitým newspeakem ezo horoskopových lidí, kdy hodně použila slovo Láska s velkým L a také slova jako Odpouštění a podobně. Prostě takové bílé mileniálské hipísácké fráze, které vás nutí psát v každé větě slovo temnota s velkým T, stejně jako slova Osud, Štěstí a Milosrdenství.

Na to bychom rádi reagovali jenom tak, že podle vědců astrologů z Ameriky, jsou podobná vyznání většinou jenom Bullshit, Hovadina a naprostá Blbost. My prostě chápeme, že podobná nehezká sdělení zní lépe zabalená do ezoterického celofánu, ale i tak to nic moc nemění na tom, že Tomáš Klus neumí udržet kobru v kalhotách o nic lépe než Pražané mambu zelenou v terárku.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?