Tohle je prý Buffy, přemožitelka upírů. Panika!

To vážně mládneme a krásneme jenom my?!

Pamatujete na herečku Sarah Michelle Gellar? V devadesátkách do sebe nechala bodat lovecký nože v tradičních hororových teen eskapádách typu Vřískot nebo Tajemství loňského léta, pak si nechala dorůst kozi, pubický ochlupení, druhou ruku a zavraždila asi tak 165789472 upírů v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. V té době nám všem mohlo být tak deset, věk, kdy chlapci objevují taje svých vtipně tvarovaných těl a experimentují sami se sebou právě u televizí a holek, jako je Buffy.

Ta doba už je ale dávno za náma. Díky neomezenému přísunu nejzvrácenějšího multiotvorového péčka a vzduchu, ve kterém už je víc wifi signálu než kyslíku, se desetileté děti dávno nemusejí ukájet u televizních obrazovek, kde by dneska z devadesáti procent stejně narazili jenom na Jaromíra Soukupa, a hlavně přemožitelky jako Buffy už v nich léta nejsou. Přemožitelky jako Buffy stárnou, tloustnou a krepatí. Proč?!

Profimedia.cz

Profimedia.cz

Profimedia.cz

No nic, se smutkem v očích jsme zamáčkli další nostalgickou slzu. Je pro nás těžké sledovat, jak všichni kolem stárnou a umírají, zatímco my zrajeme ve stále nádhernější a moudřejší muže. Netěšíme se, která z našich oblíbenkyň zestárne příště. Snad ne Madonna.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?