Tip na nejhorší dárek na světě: za 3000 Kč můžete mít "Den se Štičkama"

Nebo je radši zhodnoťte tím, že je roztrháte, zmačkáte, zapálíte, hodíte do hajzlu, pokadíte a spláchnete.

Svět se v prdel obrací. Kde jsou ty staré dobré časy, kdy hlavní bulvární figurkou byl například roztomile bizarní Láďa Hruška, který si ve svých vychytávkách vyráběl vánoční cukroví z pneumatik a sem tam při kulinářských pokusech s paštikou a arsenem umíchal ebolu? Člověk se mu mohl upřímně od srdíčka vysmát a pobaveně si zakroutit hlavou. Teď už na nás bohužel z televizních obrazovek číhají hrozby, které mohou být opravdu životu nebezpečné:

Šéfka tohoto šestihlavého obskurního panoptika, které vzniklo křížením žab, silikonu a hromádky patogenů, teď přišla s nabídkou, nad kterou zaplesá každý vášnivý lovec zážitků…

…vášnivý lovec zážitků, který hledá smrt nebo doživotní trauma. Vsadíme šéfredaktorovo zkažené varle v zavařovačce, že to Štičky myslí smrtelně vážně a před svojí vilkou očekávají fronty jak před plynovou komorou. Užijte si proto welcome drink, společné vaření pervitinu, blowjob s dárečkem pro vítěze, společné bukkake a jako dáreček společné gruppen fotky v rámečku s podpisem a věnováním. 

V jednom má ale stará Štika svatou pravdu: NEPŘIJDETE – NEZAŽIJETE. Ano, takhle jednoduché to je. Nic z toho si nemusíte vytrpět, pokud nepřijdete. Nádherně efektivní, že? A ještě ušetříte tři tácy. A peníze, které jste ušetřili, jste vlastně vydělali. Takže jste teď šťastní a o tři litry bohatší. Úžasný den!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?