Těhotná Kate Upton na nás zvesela vystrkuje bradavky

Máme z toho smíšené pocity.

Naše budoucí manželka Kate Upton (26) nám všem v redakci zlomila srdce, když začala chodit s baseballovým hráčem Justinem Verlanderem. Toto krásné stvoření, jejíž kozi měly vždy potenciál léčit rakovinu, erektilní dysfunkci a hemeroidy, však udělalo mnohem horší věc. Otěhotněla, a tím nám navždy zanechala v srdci díru, kterou budeme roky zaplňovat šňupáním koksu z análního otvoru Jiřího Bartošky a frotážovými večírky na téma My Little Ponny.

Kate je podle fotek už tak v šestnáctém měsíci těhotenství a její pupík i poprsí se prostě rozhodly vyplnit její šaty tak, že všichni lidé, kteří okolo ní prochází, žijí v permanentní existenciální úzkosti, že jim exploduje do obličeje silněji než lak na vlasy podušený v papiňáku. Její šaty to přestaly zvládat dokonce natolik, že jednotlivá vlákna začala na světlo propouštět velice znatelný obrys jejích mlékem nateklých bradavek. Nevěřili jsme, že někdy použijeme slovní spojení „mlékem nateklé bradavky“, ale popravdě to s námi něco docela dělá.

Profimedia.cz

Nemůžeme říct, že bychom si za jakýchkoliv okolností stěžovali u kohokoliv na růst prsou. Možná jen u našeho grafika nás to trochu znervózňuje. Ale popravdě nás začíná trochu děsit její pupík. Stejně jako se buddhistům na čele otevře při meditaci božské třetí oko, tak se podle všeho Kate udělala na břiše třetí božská bradavka na obřím prsu, jenž má pravděpodobně stejně magické schopnosti.

Profimedia.cz

Tipujeme to na něco mezi „dokáže ukončit hladomor nakojením všech lidí na světě“ a „nepromění se v kožnatý věšák po čtyřicítce“. Prostě něco kouzelného a nadpozemského. Každopádně ti děkujeme, Kate. Těch pár fotek dokázalo trochu zmírnit tu bolest z našeho rozchodu. Sice ne tolik jako panák Jacka s paralenem, ale trochu jo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?