Těhotná Ewa Farná se vyfotila cudně nahá

Zas jsme se zamilovali.

Jako zkušené pardály nás dokáže málo fotek nahých celebrit zaujmout. Žijeme ve světě, ve kterém je velice pravděpodobné, že narazíte na sextape Kim Kardashian na každých webovkách o vaření či na fotky Miley Cyrus, jak si strká poníkovité dildo do zadku klidně v každé vitríně železářství. Ale existuje pár žen, které obdivujeme, a tajně toužíme spatřit jejich nudes stejně silně jako chceme pozorovat něžné plaché jednorožce s úctou úchyláků, kteří je ze svého pervers posedu pozorují dlouhé hodiny a skládají o nich poezii v blankversu.

Mezi top five těchto nedostižných nudes patří Emma Watson, Ariel Winter, Kate Upton a právě Ewa Farná.

My sice rádi referujeme o Ewiných podbradcích, jiných záhybech a spol, ale pravdou je, že nás žene jen žárlivost k jejímu manželu Chobotovi. Protože dodnes nechápeme, jak si někdo může dobrovolně vzít člověka, co má místo vlasů spálení čínské nudle a jmenuje se, proboham Chobot. CHOBOT!!!

V koutku našich srdcí a šourků jí totiž milujeme. A v okamžiku, kdy jsme se dozvěděli, že Ewa dala na internetu svou fotku, kde je…

  1. Nahá
  2. Nenalíčená
  3. Bez filtru
  4. Těhotná

…. tak naše staré zkornatělé srdéčko pookřálo. Sice vidíme jenom náznaky z ní, ale naše představivost je mocná čarodějka. Co si budeme povídat. Potěšte se zábleskem té jednorožčí krásy s námi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93),

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?