Teď už je nám oficiálně hrozně moc líto otce Miley Cyrus

Toto jsou okamžiky, kdy se muži nemusí stydět za pravé slzy

Billy Ray Cyrus je velice smutný člověk. Sice má nějakou tu Grammy jako těžítko na letáky, ale i tak nejspíš po nocích pláče, že z jeho dcery se stal odbarvený lesbický tenisák s nediagnostikovanou poruchou osobnosti. Osud má pro některé lidi připravenou pořádnou jízdu jako na horské dráze, ale pro tohoto chlapíka si připravil něco, co připomíná start rakety s přímým nárazem do asteroidu.

Jeho mladší dcera Noah se totiž taky nepotatila.

Toto osmnáctileté věřící děvče ještě mělo donedávna rádo koně a pomáhalo na ně vybírat peníze z kasičky osatních rozkošných holčiček. Nicméně lásku ke koním vystřídala ze dne na den puberta. Na Instagramu oznámila, že se dala dohromady s rapperem Lilem Xanem.

I like her

A post shared by ?LIL XAN?HEARTBREAK SOLDIER? (@xanxiety) on

 A z takové informace by i liberálnější rodiče než Billy Ray sestrojili stroj času, aby se vrátili do minulosti a radši se vykastrovali rezavou plechovkou od rybiček, než aby zplodili takové děti.

Kokonono come home ?

A post shared by ?LIL XAN?HEARTBREAK SOLDIER? (@xanxiety) on

Lil Xan totiž vypadá jako mladá skaterská lesbička, která spadla obličejem do tetovaček ze žvýkaček Pedro. Ani nekomentujeme to, že jeho umělecké jméno zní jen jako oblíbená droga, kterou nejspíš krade z koupelny svojí mámy. Xanax.

Nejsme rodiči. A nejblíže rodičovství jsme byli, když jsme našli pozvraceného šéfredaktora na záchodcích vydavatelství a mateřsky jsme ho přikryli 56 natahanými ubrousky na utírání ze zdi. Takže dokážeme Billyho bolest pochopit jen zčásti. Ale i tak. Jsme s tebou bro.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?