Tady někdo vážně touží po vítězství: Ve Stardance hořela auta

Tohle už ale přeháníte pane Ebene, ne?

Šatičky, flitry, otáčky, arabesky, radost babiček za obrazovkami, valiový úsměv Marka Ebena a pulsující grafy divácké přízně.

O tomto ještě donedávna bylo celé StarDance. Poslední dobou ale tato milá soutěž pro diváky v menopauze a andropauze začala připomínat děj seriálu Narcos nebo Breaking Bad.

Zatímco naši rodiče a prarodiče jsou přikovaní k televizím a sledují pohádkově vykreslenou osmitisícoupátou sérii tohoto populárního pořadu, tak v zákulisí se odehrává něco tak temného a zlověstného, že i soutěžící se nepochybně preventivně ozbrojují na parket pepřákem, boxery a vystřelovacími noži z polobotek.

Tanečnímu partnerovi Pavly Tomicové totiž neznámý pachatel nedávno podpálil auto, po kterém zbyl leda tak černý flek na vozovce.

Mstí se Geňa za vyhazov? Touží tolik Arichteva po vítězství? Co se to vlastně děje? Nevíme, jestli jsme se ocitli uprostřed snímku Kmotr, kde nás čekají vraždy ze cti a kokain bude pršet z nebe jak bany na fan stránce Tomia Okamkury, ale jasné je, že v této soutěži může vyhrát očividně jen jeden.

Za nás můžeme jen říct, že se tento mashup s Hunger Games má určitě potenciál a tvůrci pořadu se  překonali.

Nezbývá nám než čekat, jestli opravdu někdo unese Marka Ebena v igelitovém pytli, Veronika Arichteva se ráno probudí s koňskou hlavou vedle sebe na polštáři a místo reportáží z příprav na  vystoupení uvidíme speciál s pouštěním elektřiny do varlat, trháním nehtů a rekreačním waterboardingem.

Nebudeme vám ale lhát. My jsme šťastní. Konečně tu prostě máme od dob Kufru nějakou pořádnou quality tv.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?