Stehna Rihanny už dokážou zadusit průměrného muže

Už se nad tím nedá ani smutně masturbovat.

Nevíme, čím to je, ale z mnoha ještě nedávno relativně šukézních zpěvaček se pomalu stávají rozplizlý hroudy tuku s vitální celulitidou. Nedávno jsme psali o Ewě Farné, která nabrala decentní dvacetikilovou nadváhu a pak se převlíkla za týden jetej tampon, a teď musíme s podobně smutnou zprávou přijít u Rihanny.

Instagram

V různých komentářích napříč bulvárem se typické české hospodyňky s čtyřpatrovými ovarovými podbradky a nevzhledně načesanými knírky frustrovaně rozčilují, že každá žena je přece nějakým způsobem krásná, že každý by se měl starat sám o sebe, že důležitý je charakter, že novináři jsou ubožáci s trapnými normálně tvarovanými těly a že mají všichni do jednoho chcípnout.

Instagram

Kritizovat něčí vorvaní stehna totiž můžete pouze v případě, že sám máte nějaký tělesný hendikep, takže na rovinu přiznáváme, že polovina naší redakce se potýká s nechutně obřími penisy, šéfredaktor má svaly i na čele, grafik trpí prostochlupým hrudníkem, autorovi článku rychle rostou nehty a nejhůř je na tom korektor, ten vůbec neexistuje. Proto kolektivně bez výčitek hlásíme, že je to hnus a Rihanna by měla přestat žrát!

Instagram

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?