Stehna Demi Lovato mohou rozkřápnout vaší lebku. Dobrovolně se hlásíme

Ženy by neměly být redukovány jen na to jak vypadají. Nebo pouze na své tělo. Ale u Demi Lovato se to dělat může, protože Demi je tvořena aktuálně z 98% pouze stehny a popírat to nemá smysl. Protože by se do nás, stejně jako do podporovatelů Flat Earth Movement pustilo ještě hnutí Skeptiků Sysifos a my nestojíme o to, aby nám parta nerdů celé dny pomocí grafů a elektronické tužky dokazovala, že stejně jako Zemi pokrývá z větší části voda, tak Demi pokrývají z větší části stehna. Protože to i rekreační mlácení se gumovou hadicí do šourku považujeme za lépe a produktivněji strávený čas.

Getty Images

Mluvit o tloušťce stehen bývalých anorektiček je asi stejně tak morální, jako střílet kapry v kádi 9 mm pistolí, ale i tak je musíme zmínit. A to pochvalně.

Profimedia.cz

Je na nich prostě něco impozantního. I když do kategorie fetiš-milovníků chubby stehen a zadků patří v naší redakci hlavně náš šéfredaktor, tak i my se musíme přiznat, že představa, jak nám tato Amazonka drtí svými hulkovskými stehny ušní boltce, prostě má něco do sebe. I když se tento sen nachází ve spodním patře kinky představ spolu s ass rimmingem a lehčím S/M, tak tam pořád je.

Getty Images

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?