Smutná zpráva dne: Rytmus se rozmnožil a čeká malé Rytmusče

Jako by na světě bylo málo zla.

Zatímco v posledních dnech oslavoval celý svět narození páně, rozdávaly se dárky a všichni cítili souznění plné lásky a pokory, tak kdesi v temných koutech Bratislavy se ukul plán na narození dítěte mocnějšího a děsivějšího, než kdy mohl Ježíšek být. Patrik Vrbovský aka Rytmus aka Chodící prdící pusa do mikrofonu oznámil, že se svou přítelkyní Jasmínou Alagič čekají dítě.

A co vám budeme povídat. Naposledy jsme byli tak napjatí, když Iveta Bartošová čekala potenciálního Antikrista. Moc naděje do konce světa ale vkládat nebudeme, protože tenkrát se taky místo Knížete temnoty narodil jen purkrabě KFC jménem Artík.

Ale i kdyby toto nemluvně nevedlo armády démonů vstříc zániku civilizace, tak i tak malé Rytmusče určitě čeká život plný peněz, vzrušení a luxusu. Zatímco jeho vrstevníci budou v Bratislavě krást okapy a hromosvody na Petržalce, tak tato maďarská verze prince Harryho bude přestřihávat pásky na benefičním plese charitativního centra pro koaly trpící kapavkou a stěžovat si své vídeňské psychoanalytičce, že mu rodiče dávají na svačinu do školy Moeta, uzený kaviár s bio rukolou, diamanty a celou kostkou másla, i když jim jasně řekl, že chce platýze odchyceného ve volné přírodě s vínovou redukcí z Merlota a slz dalajlámy.

A pokud se bude snažit toto malé dítě ve škole nějaký klouček nebo sprostá zlatokopka pozmrdit a krást mu třeba jeho zajebané topánky, tak se taky můžou jednoho rána probudit a zjistit, že jejich rodiče dávno leží ve škarpě s kulkou v čele. Héj.

Jaká krásná doba pro to být naživu. Takže gratulujeme. Asi.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?