Sexy zrzce Lucy Collett se stalo něco ošklivého (KFC kyblík asi)

Proč?! Bože, PROČ?!!

Naše láska Lucy Collett aka Lucy Vixen prožila během pár let kolotoč zajímavých změn. A protože obrázek vystačí za tisíc slov, tak bychom vám chtěli nejdříve ukázat tuto pár let starou fotografii.

Iconic. photo @kimberleylangstone

A post shared by Vixen (@vixen) on

A následně čerstvý snímek.

Nemůžeme si pomoct, ale něco je jinak. Má možná jiný účes? Těžko říct. Ale nějaký decentní rozdíl zde tušíme. Ačkoliv tuto pin up modelku milujeme, tak jsme aktuálně poněkud zmateni. Nejdříve jsme její nabývání na váze sledovali s nadšením a dojetím, s jakým pozorují citliví dospívající básnici pukání  a nadouvání se jarních květů, ale stejně jako v pohádce Hrnečku vař se toto bobtání začalo vymykat kontrole a my zoufale začali křičet na její faldy, přetékající z monitoru Hrnečku dost!

Ale nezabralo to.

Místo toho teď na nás z Instagramu kouká tento Jabba Hutt a my se bojíme, že tato monstrózní prostornost ještě nebude její pokémoní final form.

💦💦💦

A post shared by Vixen (@vixen) on

Nemusíte se stydět za mužné slzy truchlení. Jsme v tom s vámi. Pojďme si tedy při tiché vigilii zavzpomínat na mrtvou dívku, která se nám kdysi tolik líbila a která ještě někde hluboko uvnitř tohoto plejtváka je. Protože ji nejspíš snědl.

Instagram

Instagram

Achjo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?