Sexy svatební fotografku zatkli, protože měla sex se svatebčanem a pomočila strom

Znáte lepší způsob, jak se nechat vyhodit z práce?

Max McIntyre o sobě rozhodně může říct, že je nejslavnější svatební fotografkou. Bohužel to ale není díky její dokonalé práci s clonou, filtry a expozimetrem, ale díky tomu, že poslední svatbu jednoho vozíčkáře proměnila v devátý okruh pekla na zemi.

Této fotografce a modelce se podařilo vyvádět na této akci tak, že i svatba Jiřího Káry vedle ní vypadala jako uhlazená recepce abiturientek v dlouhých saténových rukavičkách. Max se totiž místo focení romantických okamžiků opila, vyhlédla si náhodného muže a měla s ním hlasitý sex na poměrně veřejném místě.  Což se prostě stává. I v lepších rodinách. Ale situace začala eskalovat rychleji než v místnosti, ve které je pouze vysokoprocentní alpa, Zeman a oboustranné dildo.

Poté, co Max ochranka vyvedla, tak tato dívčina odmítala odejít a musel na ni být přivolán místní šerif, aby zjednal nápravu a připitou dívku odvedl domů. Ona ho ale odmítala poslechnout, křičela na něj a nakonec spadla do fontánky.

Když se opile a poníženě zvedla, tak se ještě stihla přede všemi vymočit na strom jak fena a šťastným novomanželům ještě z policejního auta vyhrožovala smrtí a tím, že zabije jejich nejdražší do Vánoc. Všechny. Do posledního.

Co na to říct? Svatba je asi jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě člověka a my jsme si docela jistí, že zrovna na tuto rozhodně nikdo nezapomene. I kdyby chtěl a snažil se o to pomocí drog nebo intenzivní psychoterapie.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?