Selena Gomez začíná mít tvary a my jsme z toho hodně nadšení

Jsme dojati, z pláče máme překrvený nos. Nejen.

Zpěvačce Seleně Gomez (26) se v posledních letech daří. Místo aby držela odbarvenou hlavu Justina Biebera nad mísou a snášela po večerech pohled na jeho dětsky scvrklý penis, tak si teď více užívá života. Justina se zbavila nadobro, zvládla operaci, zklidnila lupus, přežila psychiatrickou hospitalizaci a teď podle všeho začala i vypadat lépe než kdy dřív. A tím myslíme, že vypadá natolik dobře, že i ti nejslušnější skauti z nás jí budou psát milostné dopisy levou rukou. Její proměna ke krystalického dobru je tak výrazná, že i nám je jasné, že tyto řádky vůbec nečtete a rovnou scrollujete dolů do fotek, které si pečlivě zoomujete.

Selena si vyrazila na pláž v bikinách, aby zde oslavovala zasnoubení své kamarádky. A díky bohu za to, že se o toho pečlivě zdokumentovala na Instagram. Jsme rádi, že tím vyvrátila mýtus o tom, že když se sejde skupina mladých žen, tak si jen lakují nehty, chichotají se a mlátí se ve spodním prádle polštáři. Ve skutečnosti se jen poloobnažené v bikinách mazlí a vysapávají si z plavek písek.

A my jsme opravdu z těchto snímků pohnuti. Ráno nám sice šéfredaktor poslal rozkošné video s pánem, co koupe mládě ježka, ale i tak si myslíme, že tyto fotky jsou to nejhezčí a nejroztomilejší, co nám internet pro dnešek mohl nabídnout. Děkujeme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?