Selena Gomez v legínách je čiré dobro

Něco jako Ježíš Kristus.

Nikdo z nás v redakci neví, co přijde zítra. Možná to bude exekutor a možná nám zabaví společný psací stroj, na kterém píšeme články, a vyhodí nás z redakce. Nikdo ani neví, co přijde za hodinu, možná nám půjde šéfredaktor naproti přes ulici do Armády spásy koupit džbán polívky a přejede ho skútr. Nikdo dokonce ani neví, co přijde za pět minut, možná autor tohoto textu dopíše článek a dostane infarkt z vědomí, že by dopsání mohl dostat infarkt. Jedinou pevnou jistotou v tomto nestabilním světě je, že když Selena Gomez vyjde ven v legínách, bude to stát za to!

A nyní se pohodlně usaďte, obejměte svoji latexovou nafukovací pannu s nelidsky rozedřenými spodními otvory a nechte se unášet Seleninou prckou v tak těsně upnutých legínách, jak jen těsně na Seleninu prcku legíny upnout lze:

Profimedia.cz

Profimedia.cz

No není to nádhera, když vám nikdo nezabaví majetek, nezabije vás motorové vozidlo ani nedostanete po ránu mrtvičku, a místo toho se můžete kochat zadkem bejvalý holky toho nejteplejšího heterosexuála, jaký kdy od Velkého třesku žil?

RIP autorovi článku.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?