Sámer Issa si detailně zavzpomínal, jak přistihl Agátu Prachařovou při podvádění s hokejkou

Nikdy nás nepřestane udivovat, kolik lidí je ochotných obcovat s reptiliány a lidskými delfíny.

Zhruba někdy těsně po přelomu minulého tisíciletí se staly dvě tragédie, jenž se lidstvu vryly do paměti nesmazatelným šrámem. Teroristický útok letadly na WTC a rozchod Sámera a Agáty (tehdy ještě) Hanychové.

V době, kdy byl Sámer ještě mladý metrosexuální neochmýrek ze Superstar, jej tato succuba sbalila a následně mu rozšlapala srdce svými lesklými kolotočářskými podpatky. Dnes už je z něj naštěstí starý metrosexuální neochmýrek a na celý incident vzpomíná již mírněji. Expresu popsal dojemnou story, která je tak intezivní, že i Ernst Hemingway by ji označil za nejsmutnější příběh světa. Nebo by si z ní prohnal hlavu brokovnicí podruhé. Něco mezi tím.

Krásnej start do Nového týdne Všem 😉

A post shared by Sámer Issa (@samerissaofficial) on

Ona měla klíče ode mě a já od ní. No a jeden večer jsem šel z večírku a bylo to blíž k ní, tak jsem odemykal a nešlo mi to. Měla tam Hudlera.

Chudák prý údajně bušil na dveře dvacet minut. My bychom taky bušili tak dlouho, protože nikdo z nás by nevěřil tomu, že ho někdo může podvádět s hokejistou Jiřím Hudlerem. Člověkem, co i v osmdesáti bude nepochybně vypadat jako věčně překvapené batole.

@dallasstars

A post shared by Jiří Hudler (@jirihudler) on

Já věděl, že když otevře on, tak ji dostanu a odletím, ale chtěl jsem to slyšet přímo od ní z očí do očí. Jenže oni zatáhli rolety a dělali, že tam nejsou. Tenkrát jsem seděl na nějaké lavičce a strašně brečel. No a potom jsem zmizel na dva měsíce do Itálie. Potřeboval jsem se z toho dostat.

Jak  by řekla Adina Mandlová – dneska už se tomu směju. A nepochybně se směje i Sámer.  Protože čas, antidepresiva a intenzivní psychoterapie spraví očividně vše. I trauma z toho, že jste kdysi namáčeli svůj rákos do české kolotočářské lowcostové verze Jokera.

Dneska jsem #gypsymama #

A post shared by Agata Prachařová (@agatahanychova) on

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?