Sámer Issa a Charlotte Štiková spolu nazpívají duet, nemáme k tomu co říct

Na druhou stranu nám už dlouho neprýštila z uší krev a rakovina, takže asi fajn.

Charlotte Štiková se v poslední době vpálila do našich sítnic nesmazatelně díky reality show Štiky. Ale nestačilo ji to a rozhodla se nám vpálit definitivně i do našich zvukovodů a análů. A ty hodlá penetrovat zhruba tak něžně jako by penetroval papež výlohu potratové kliniky svým z kopce rozjetým papamobilem.

Charlotte…Určitě si na ni pamatujete. Je to ta holka, co většinu času jako plaché sloní mládě jen potichu seděla na gauči a roztomilým způsobem si defenzivně držela na břiše polštář, aby si jakože nikdo nevšimnul, kde končí gauč a začíná nebohá rozkydlá Charlotte (spoiler, všechno to byla Charlotte, žádný gauč tam nikdy nebyl). A teď se rozhodla světu dokázat, že umí i jiné neuvěřitelné věci než si třeba zapnout mikinu přes své mohutné poprsí.

V jednom dílu reality show se dokonce zúčastnila muzikálového castingu a nebylo to nejhorší. Nechtěli jsme se po poslechu toho zmaru dokonce ani zabít, i když to znělo jako když Luciano Pavarotti upadne průdušnicí na sekačku na trávu a začne se dusit vlastní krví, která mu teče nosem i očima.

Nicméně divadelní režiséři neměli natolik dobročinné úmysly a této potencionální temné královně Hvězdné pěchoty vysněnou roli nedali. Ale jako v každém správném příběhu se i zde objevil hrdina a tuto princeznu o velikosti dvou princezen a půlky království zachránil. Nazpíval s ní píseň Lies, která byla pokřtěna na karlovarském festivale.

Náš šéfredaktor od té doby chodí v těžké melancholii po kanclu a očividně to v něm vře. Sámera sice nemá rád, ale zas mu nepřeje to nejhorší. Těžko říct, jestli to dělá Sámer proto, že si chce zničit svou úspěšnou kariéru nebo chce jen Charlotte svést na svůj douchebagovský poloúsměv fretky po mrtvici a zachránit ji tak od slavomanského kapustňákomilného Slováka, co jede podle vzhledu více než deset let v horších věcech než je drcený paralen.

Kdo ví? Budeme pro vás tuto kauzu napjatě sledovat…

…ok, kecáme, je nám to vlastně jedno.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?