S tímhle chodí téměř šedesátiletý Fox Mulder. Vůbec nezávidíme

Je tu nový článek o zadcích a kozách. Zase jsme o něco blíž našemu snu naspsat o všech zadcích a kozách na světě.

Podle dlouhodobých webových statistik čtou JPM nejčastěji lidé věkové kategorie 13 minus a 82 plus. Nejčtenější napříč oběma skupinami jsou obrázky a bradavky, rekordy pochopitelně lámou obrázky bradavek. Předškoláci si sem chodí ukrátit panictví, důchodci tu mládenecky masturbují, občas dokonce nad vlastní vnučkou, kterou bez oblečení nepoznali, a zhruba jeden návštěvník ročně si ke článku přečte i doprovodný text.

Přesně proto na to dlabeme a veškeré články lepíme snůškama blábolů, co nás zrovna napadnou. Někdy kolem fotek kozi jen nakopírujeme horoskop nebo předpověď počasí ze Seznamu a nikdo si ničeho nevšimne. Takže pokud jste se sem přišli něco dozvědět, nebo třeba ani nevíte, kdo je Fox Mulder, můžete se spolehnout, že my raději vyblijeme dva odstavce plný nesmyslů, než jedinou kloudnou informaci.

Tak vatu bychom měli a teď se můžeme vrhnout rovnou k tomu nejpodstatnějšímu, tedy k prdélce a jednomu páru koziček. Tentokrát je kolem těchto božských těles oblepená jakási Monique Pendleberry, se kterou chodí právě ten pán, o kterém píšeme v titulku. Holčina je od něj sice o 33 let mladší, ale pravá láska je nekonečná a zastavit ji nemůže ani věkověj rozdíl, co se dá přepočítávat na životy Ježíše Krista.

Profimedia.cz

Všechny klíčové objekty se podařilo fotografům zdokumentovat na pláži v Malibu, kam si páreček vyrazil na dovolenou.

A tímhle naše vyčerpávající hodnotná reportáž končí, úsudek tentokrát necháme na vás. My už jsme zblblí ze všech těch supermodelek, Instagramů a Štik, že ani nevíme, jestli se nám líbí nebo ne.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?