Rozsudek padl! Řepka jde na patnáct měsíců do tepláků

Padla kosa na kámen! Boží mlýny domlely! Kruh se uzavřel! Kopačka zajela za mříže!

Kdybyste se nás ještě před rokem zeptali na to, jestli si myslíme, že bývalý fotbalista Tomáš Řepka skončí za mřížemi, tak bychom vám řekli, že ….vlastně že nejspíš ano. Rozhodně ano. Ale tipovali jsme to spíše na důsledek toho, že v záchvatu prozření pobodá svou současnou dívku tupými nůžkami. Ale i my jsme neomylní. Víc sázek padlo třeba na to, že spíš do roka umře… a to tak, že na něj spadne v nějaké nonstopce výherní automat a rozmáčkne ho.

Řepka poslední dobou docházel k soudu nejen kvůli svým neslavným pornoinzerátům podaným na svou exmanželku, ale také kvůli takovému malému podvůdku s autem. Své známé podle obžaloby v prosinci 2016 prodal za 1, 2 mega Mercedes, který tak trochu bohužel… nebyl jeho. A když si na problém došlápli exekutoři rázněji než Ivanka na Karla, tak se instantně vypařil jak zásoby spodní vody na Blansku a přestal komunikovat.

Celá tato Řepkagate kauza plná potetovaných týpků ve slunečních brýlích a peněžních machinací by možná zněla kmotrovsky drsně, ale bohužel jako u všechno českého se  jedná jen o takovou trapnou Lídl verzi všeho, co by mohlo byť jen vzdáleně zavánět nějakou promyšlenou organizovanou kriminalitou.

Celý tento geniální master plán spočíval totiž v tom, že si Řepka našel dost naivního člověka, který mu do baru přinesl mega v igelitovém pytli (!), nechal mu za výměnu nějaký ušmudlaný papír a ještě zatepla šel náplní té igelitky polepit část dluhů.

Prostě plán hodný mistra zločinu. Náš Scarface za to nakonec vyfasoval výchovných 15 měsíců ve vězení s ostrahou. Ale třeba mu to bude k duhu. Tomáš přece jen už vydal tři knížky a my historicky víme, že vězeňské prostředí tvůrčímu duchu pomáhá. Takový Havel zde sepisoval dopisy Olze. Takže se můžeme později těšit na vydání vězeňských motáků z toaletního papíru, které publikuje pod názvem Dopisy Káče a kde jí bude procítěně referovat o tom, jak vaří v toaletní nádobce pivo, jak mu Marek Dalík vyrobil kudlu ze zaostřeného zubního kartáčku a co to je ta glory hole.

Na druhou stranu…. ve vězení napsal i Adolf Hitler Mein Kampf, tak radši nebudeme předbíhat. Uvidíme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?