Řiťmuse vypískali fanoušci Sázavafestu, svět je hezké místo

Na Hrachovce by ho nejspíš rovnou zlynčovali a defenestrovali z okna místní večerky.

Všichni víme, že Rytmus je hustější než iridium a má ten nejdrsnější a nejrovnější kšilt, který je tak velký, že si ho občas vrtulníky omylem spletou s nejbližším nemocničním heliportem. Héj.

Je sice pravda, že  jeho hudba zní jako když Jiří Ovčáček prdí podpaždím do mikrofonu za doprovodu trýznivého emoelektra, z kterého se Daře Rolins na druhém konci republiky srolují prsní implantáty, ale to neznamená, že vystoupení KRÁLE nebude i tak vrcholným zážitkem letošního Sázavafestu. Ne? NE?!

Až na to že nebylo.

Rytmus měl svoje umčo předvést o půlnoci a podařilo se mu přijet asi o patnáct minut později. Místní mamky ve flísových mikinách to už po pěti minutách čekáni nedávaly a začaly ho vypískávat. Protože holky s kulatýma náušnicema prostě nemají pochopení pro to, že chudák Patrik má vytahaný ruce jak orangután z toho věčného tahání igelitek s Moetem a diamantama a je pak moc unavený, když jede z bratislavské Petržalky autem za dvacet mega k nám na venkov. A tak prostě občas nepřijede na čas.

Když pak začal vystupovat, tak už část lidí odešla a ti, kteří zůstali (pár masochistických zvědavců a dva až tři lidi na vozíku, kterým se ztratil asistent a nemohli odjet sami) tam jen počumovali a občas si zkontrolovali při vystoupení znuděně mobily.

Rytmus si prý ale koncert podle svých slov ohromně užil, což je logické u člověka, který nepochybně podle výrazu v obličeji vyšňupe  před každým představením 5 mg tresť z nadlevinek tygrů. Protože v takovém stavu si užijete i křížkové vyšívání nápisů proti patriarchátu.

Tím bychom naši reportáž ukončili. Nezapomeňte nám samozřejmě zachovat přízeň a taky uchovejte v mysli to, že tyhle bakané věci o Patrikovi samozřejmě píšeme proto, že jsme zakomplexovaní chudáci s penisy velikosti scvrklého novorozence křečka džungarského a nemáme šanci pochopit velkého génia, který se v Patrikovi někde hluboce skrývá.  A to jen proto, že nejspíše místo análního kolíku používá srolovanou brožovanou Stručnou historii času od Stephena Hawkinga. To jen abychom vám ušetřili energii pro psaní komentářů.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?