Rihanně přibývají kila rychleji než nám po nelegálních steroidech

Už vlastně nevíme, jestli nás to ještě vzrušuje.

Je o nás všeobecně známo, že žereme nelegální anabolika po lopatách a do slabin si injekcí pravidelně bodáme adrenalin, takže si holky můžeme bez problémů vybírat. I když jen na Facebooku a zpravidla bez jakékoliv reakce na naši žádost o přátelství, ale spousta našich oblíbenkyň na našem fap žebříčku zůstává i poté, co projdou nějakým tělesným defektem. Třeba ztloustnou jako hovado. Když to má za následek větší kozi a zadek, býváme ještě tolerantní a klidně si nad tím zoufale a uboze zamasturbujeme, ale když to překročí únosný tukový objem, býváme nekompromisně kritičtí. A pak si nad tím zoufale a uboze zamasturbujeme.

Getty Images

Takhle vypadala Rihanna na letošních cenách Grammy. Nevíme, co je to za období, ale v horizontu pár týdnů píšeme už o nejméně čtvrté zpěvačce, která se záhadně roztekla do všech světových stran. Vyhlásil Mekáč nějakou globální slevovou akci, o které nevíme? Nerozdávají se na ulicích zadarmo bagety? Neprší venku šlehačka s palačinkama? Otázky, samé otázky!

Getty Images

Getty Images

Ať je to jak chce, tohle je poslední tukový lalok, který Rihanně tolerujeme. Ještě jeden Big Mac s hranolkama a normálně s ní končíme. A nezapomeňte nám tady pohoršeně napsat, jak se skutečná krása nachází uvnitř, jak je důležité býti šťastný a že jen naděje a duha vyléčí rakovinu.

Na to vyloženě čekáme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?