Řepka u soudu přiznal, že ho živí maminka ze svého důchodu

A překvapen je....aaa.... no,...zhruba nikdo.

Co se týče soudů Tomáše Řepky, tak jich začíná být pomalu víc než dílů Ulice. A jak už to u takových soap oper bývává – postavy zůstávají, zápletky se opakují a trapnost a patos roste do roztomile bizarních rozměrů. Abychom se mohli orientovat v časové posloupnosti těchto tragédií, tak by se nám hodilo pár grafů, mind map, elektronická tužka, grant na kvantitativní analýzu a nějaké slušně osolené dávky antipsychotik podávané čípkovou formou do rekta.

Tento bývalý fotbalista totiž stihl za tento rok již čtyři soudní rozepře:

  1. Obvinění z podání falešných inzerátů na svou bývalou manželku Vlaďku Erbovou
  2. Zpronevěra a krádež auta za pár mega
  3. Neplacení alimentů synovi Markusovi, kterého má s Vlaďkou Erbovou
  4. A nově – neplacení alimentů synovi a dceři, které má z prvního manželství

(Pozn. red.: Do tohoto seznamu se mohou zahrnout pouze zločiny, které reflektuje naše legislativa. Zločiny na lidskosti jako chození s Kateřinou Kristelovou nebo vytetování si jejího obličeje na paži, se sem bohužel nepočítají.)

Renata Řepková je další z řady Tomášových bývalých manželek, s kterými tak trochu vyjebal víc než spoluvězni svého času na kavalci s Davidem Rathem. Řepka na alimentech za obě děti dluží touto dobou přes dva miliony korun. Zatímco u prvního soudního stání se ještě obhajoval tím, že ho nechtěli zaměstnat ani jako pingla, tak dnes u soudu v Praze ještě přitvrdil a začal přísedící dojímat tím, že ho aktuálně živí máma. Máma v důchodu. Nebudeme vám lhát. Představa, jak Tomáš s Kateřinou vybírají z obálky pečlivě uspořené korunky na plyn, aby si mohli koupit sushi a oční sérum, je hned po pohledu na umírající slony a Schindlerově seznamu ta nejsmutnější věc na světě.

„Dělal jsem správce, staral se o vozový park a tak dále. Teď jsem byl na úřadě práce, asi před měsícem, a bylo mi řečeno, že nemají pro mě zařazení, protože jsem skoro 30 let nevykonával praxi. Celý život jsem kopal fotbal, najednou jsem byl hozený do vody. Příjmy z knížek byly minimální, měl jsem jen procenta z prodeje a ty taky zabrali exekutoři. Nárazově mi pomáhá matka, ale je v důchodu, takže ty částky jsou minimální.“

Musíme se občas přemáhat a sem tam praštit rukou do stěny a vzpomenout si na všechny hnusné věci, co tento zkrachovalý čutálista dělal, aby nám ho chvilkami nebylo líto. Protože nám chvilkami připomíná starého walkmana nebo telegrafní přístroj. Lidi na něj pamatují, ale jeho funkce je už pouze historická a zábavná. Teď se na něj jen práší prach. Ale my radši udržíme své pohnutí, protože jak Ohaře známe, tak se na něj nebo na jeho partnerku brzo vyjeví nějaká odporná krysí zákeřnost a opět z toho bude větší legrace, než když onehdá zatkli Hanku Krampolovou kvůli kleptomanii za krádež podtácku se zvířecím motivem.

My jsme trpěliví. Velmi trpěliví.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?