Randí Václav Moravec se svým zlým jednovaječným dvojčetem?!

Ne, ale vážně. Ta otázka není míněna z legrace

Na premiéře nového surrealistické filmu Jana Švankmajera dorazil politický komentátor Václav Moravec dvakrát. Tedy tak se to aspoň na první pohled  zdálo lidem s šedým zákalem na obou očích a doostřovacími schopnostmi pět dní mrtvého krtka, co zemřel v pokročilém věku obklopen celou svou rodinou. Při bližším zkoumání jsme nicméně došli k tomu, že Václav Moravec se přece jen po večerech asi nemnoží dělením jako láčkovci a ploštěnci, ani se nenechává klonovat ve sklepní laboratoři ČT1 pro účely perverzního pobavení generálního ředitele, ale spíše na premiéře filmu Hmyz romanticky vyvenčil své utajené zlé dvojče.

Protože to dává smysl, ne? Jak si jinak máme vysvětlit TOTO?!

Pokud nedošlo k nějaké fatální chybě v matrixu, díky které začnou paneláky krvácet, koloběžky ovulovat a kočky zvracet kolotoče, tak se jedná o jasnou chybu v realitě nebo jednoznačný příbuzenský vztah. Ta podoba je zde naprosto zřejmá a rozhodně nemá nic společného s tím, že si od rána pícháme marihuanu do rektální píštěle a znuděně lepíme kousky pizzy na strop, zatímco věštíme z mastných fleků na stěnách budoucnost pro horkou linku Ezo TV.

Ale docela nás ta záhada trápí. Není tajemství, že Václav má radši muže víc než Dáda Patrasová potírání si prsou obsahem kyblíku z  KFC, takže je možné, že byl vyfocen na rande. A nás znepokojuje možnost, že by se v temných uličkách Prahy odehrávala taková incestní epizoda Game of thrones, aniž by byla vysílána jako reality show na TV Barrandov.

Achjo. Dnes z toho asi neusneme.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?