Přituhuje: Bohuš Matuš to prý údajně zkoušel i na čtrnáctky, holčičky ho braly za úchyla

Až by Kulínský dojetím zaplakal

Zprávy o Matušově (44) „dětské nevěstě“ Lucii (15) vyvolaly post-traumatickou stresovou poruchu v mnohých. Protože věk jeho nové dívky je tak nízký, že i Michael Jackson by si před ním možná pohoršeně odplivnul a odmoonwalkoval dál prznit Macaulay Culkina svou Grammy do análu.

Někteří dokonce začali vzpomínat a na internetech se objevilo toto svědectví:

Jako… nepřekvapuje nás, že člověk, co nosí šátek a celkově má vizáž jako gringo ze Stopy Xapatánu, bude asi trochu divný, ale tipovali jsme to spíš na potlačenou homosexualitu než takovou sexuální preferenci. Čili jsme lehce překvapeni. Je to takový ten typ překvapení, jako když vám na venerologické klinice řeknou, že ten obří vřed na penisu není herpes, ale syfilis. Jeho zájem o mladé dívky je tak znepokojující,  že se až divíme, že vystudoval konzervatoř a ne peďák.

Samozřejmě nás jako všechny, kteří tuto pervezní reality show sledují, masochisticky zajímá, jestli Bohuš už smočil. My mu nechtěli popravdě volat, ale naštěstí Expres.cz to udělal za nás. Bohuš na jejich přímou otázku, jestli spolu měli sex, uvedl, že už Lucinku pomazlil.

Pomazlil.

POMAZLIL.

Nevíme, jak důvěryhodně na vás působí člověk, který o klácení nezletilých školaček mluví jako o návštěvě poníkové petting zoo během Dne dětí, ale nám to dobře na duši nedělá. A vůbec. Taky vám připadá, že ta Lucie na fotce vypadá, jakoby jí druhou rukou držel nůž někde v blízkosti ledvin, zatímco ona volá očima o pomoc?

Profimedia.cz

Ne?

Vážně?!

SKUTEČNĚ?!

Lucie, pokud tyto řádky čteš, tak se nám neboj napsat do redakce. Dáme ti okamžitě číslo na horkou linku zachránce žen Zdeňka Macuru. Zdenda bude rád, když mu konečně bude volat někdo jiný než my, kteří mu do sluchátka jen hlasitě dýcháme. NAPIŠ NÁM!!!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?