Připravte si papírové kapesníčky! Emma Stone bude poprvé ve filmu nahá

Abyste samozřejmě utírali slzy dojetí...he, hehe.

Znáte Yorgose Lanthimose? Že vám to nic neříkáte? Že jeho jméno zní jako divný řecký salát? Vůbec nevadí. Yorgos Lanthimos je člověk, kterému bychom chtěli osobně potřást pravicí a klidně i jeho údem (no homo). Protože tento člověk dokázal pro lidstvo více než nějací zbyteční vynálezci antibiotik, inzulínových pump a podobných nepotřebných kravin pro zženštilé lidi.

Jedná se o jediného režiséra na světě, kterému se podařilo přesvědčit Emmu Stone, aby v jeho novém filmu Favoritka hrála nahá. Ano.

Emmu. Fucking. Stone.

Díky tomuto osvícenci uvidíme pár dokonalého poprsí, které odnese naši mysli do La-la landu….Tomu chlapíkovi prostě musíme poslat dárkový koš, kde bude aspoň nějaká ta Jihlavanka a bonboniéra Taťána.

Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že krom Emmina hrudníku můžeme od tohoto tvůrce čekat pořádnou dávku bizáru. Ve svých raných snímcích jaho Tesák jsme mohli vidět například hodně incestu a divných rodinných psychologických hrátek. V Humrovi zas bizarní příběh o lidech měnících se ve zvířata a v posledním (Zabití posvátného jelena) přemluvil třeba takovou Nicol Kidman, aby se nechala jako mrtvola souložit, zatímco má ve sklepě připoutané řetězem Boží vtělení a jejímu synovi krvácí oči. A že vám to nedává vůbec smysl? Správně. Vítejte ve světě Lanthimosových filmů…

Emma Stone prozradila, že se zrovna válela v posteli  pod prostěradly v jedné scéně s herečkou Oliviou Colman, když ucítila NUTKÁNÍ, že pro charakter její postavy je velmi důležité, aby pro záběr UKÁZALA KOZI. Což dává smysl. Pro nás každá ženská hrdinka získá hned hlubší psychologický profil, když ukáže kozi. A je jedno jestli ve filmu, večerce nebo v metru.

Darované bradavce na motivaci nehleď. Sice je dost pravděpodobné, že si ho do ledna, než bude film v kinech, samou netrpělivostí možná urveme. Ale i tak by to za to asi stálo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?