Připravte si lepicí pásku a chloroform! Scarlett Johansson je v Praze

Ten sklep u nás v redakci beztak volal po úklidu, tak konečně máme důvod.

Pokud jste si v nedávné době všimli, že všechny izolepy, pytle a zvuková těsnění jsou v obchodech vyprodané, tak to není proto, že by se lidé připravovali na konec světa. I když znamení osudu, že se taková věc blíží, máme mnoho. Tito pohotoví zákazníci  byli jen oproti vám lépe připraveni na příjezd naší budoucí manželky Scarlett Johansson, která tady v Praze natáčí.

Naposledy byla spatřena, jak se svou asistentkou brázdí ulice v podivném puntíkovaném pyžamu, papučích a látkovou čelenkou na hlavě. A celkově vypadala jako Daniel Nekonečný, kterému došly peníze na účtu. Před dvěma lety.

Pohled na producírující se Scarlett v gumových nazouvákách byl totiž tak hrozný, že jsme se rozhodli ty fotky nekupovat. Nechceme vám způsobit špatné noční můry, ve kterých se její srdcovitě vykrojené rty mění na vortex temnoty a zmaru a za zvuku klapajících gumových nazouváků pohltí do sebe přiléhající okolí i veškeré hezké mínění, které jste o ní kdy měli. (Ve skutečnosti bychom vám sem rádi dali obrázky, ale jsou na nás moc drahé, tak si to budete muset představit. – pozn. šéfredaktora)

Nicméně vám můžeme slíbit, že v přestávkách, kdy se nad ní nebudeme tahat za šourek, budeme určitě číhat někde poblíž křoví s mobily a s foťáky připravenými.

Vlastně bychom to dělali, i kdybychom nepracovali pro JPM, no. Což je vlastně důvod, proč máme soudní zákaz se přibližovat k základním školám. No nic, držte nám palce!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?