Připravte se na vlnu dětských sebevražd: YouTuber Jirka Král oznámil konec

Víme poslední.

Dneska jsme se probudili z týdenního kómatu způsobeného kartónem Jacka Danielse, ketaminem ve vaporizátoru a pětiminutovým intenzivním zíráním na obličej Olivie Žižkové. A řekneme vám – ta párty stála za to. Zatímco s krví podlitýma očima jsme kontrolovali, co se za ten týden událo, tak ostatní členové redakce pomocí ještěrky na palety odklízeli mrtvé oslíky, kondomy a divný, spermatem potřísněný šátek na hlavu se vzkazem „bylo to krásné, tvůj Bohuš M.“. A zatímco většina kolegů trávila čas tím, že si vybírala chlupy ze zubů, u kterých doufali, že se tam dostaly díky bodyshotům dělaným na spícím šéfredaktorovi, tak náš nejmladší grafik objevil tragédii.

V době našeho kómatu se stalo něco hrozného, co zasáhlo všechny lidi ve věku 5 + let. Youtuber Jirka Král ukončil svou kariéru. Jsme rádi, že jsme zaspali tu nejhorší vlnu dětských sebevražd, která poté musela nastat. Předpokládáme, že učitelky v mateřských školkách dali radši po prvním lumíkovém dni na střechy elektrifikovaný plot s ostnatým drátem a v pracovních výchovách všechny zodpovědné osoby sebraly dětem nůžky s kulatým ostřím a pletací jehlice. Protože my tušíme, že naposledy tolik dětí zemřelo, když to Rusové při bombardování Sýrie „omylem hodili“ na pár škol a školek nebo když prezident Zeman oznámil, že přijde do náhodné školy přivítat prvňáčky.

Důvodem pro konec bylo to, že se prý Jirka nemůže posouvat nikam dál. Což my chápeme. Pokud taháte igelitky plné peněz a diamantů, tak se prostě s tou váhou nemůžete posunout ani o metr no. Možná svým novým jaguárem.

Tak končí jedna legenda, kterou jsme nikdy nepochopili, protože jsme na ni byli příliš staří, ale i tak budeme s láskou v srdci vzpomínat alespoň na její začátek. Na to, kdy se Jirka dostal do povědomí lidí matláním se mezi kravskými výkaly a striptérkami v reality show Farma.

RIP Jirka Král.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?