Pozor pozor, z Kateřiny Kristelové teď bude očividně Youtuberka

Jako by na světě nebylo dost zla.

Když se podíváme na předpovědi prognostiků, tak obecně to vypadá, že budoucnost je temná. Velmi temná. Protože co nás má jako čekat hezkého? Války o vodu, tající ledovce, oceány zahlcené plastem, vláda se rozpadne, Kryštof se rozpadnout odmítne, naše vyznání lásky Kate Upton se vrátilo i se zákazem o přibližování na 500 metrů a teď toto. Achjo.

Ano, mluvíme o zlu tak velikém, že oproti němu holocaust vypadá jak jednodenní výlet do Disneylandu se slevomatem. Katka Kristelová bude mít Youtube kanál.

Zatímco dvacátníci z Youtube prchají, protože v rámci sebereflexe nechtějí dál živit youtuberský karcinom na těle kultury (zdravíme Jirku Krále!), tak naopak Katka Kristelová se před čtyřicítkou rozhodla, že ze světa Instastories přesedlá před čtyřicítkou na Youtube. A my jen tiše doufáme, že tímto tempem nepřejde před padesátkou na Snapchat nebo Pornhub. Protože to by naše nedomykavé chlopně na srdci nemusely rozdýchat a naše cvičená redakční opice nezvládne používat náš přenosný defibrilátor na všechny členy redakce naráz.

Ale co my víme  – zlí jazykové a bakaní soudci například tvrdí, že třeba na takových amatérech.cz už byla, jen pod jinou fotkou a nickem jako Vlaďka. Ups.

Nevíme o čem Katčina budoucí videa budou, ale všichni víme, že Katce jde o hlavně o fame, tak se podle všeho bude snažit inspirovat se nejslavnějšími videi. A naštěstí už unikly nějaké fotky z natáčení, takže můžeme ukojit vaši zvědavost.

Tady je třeba ukázka z desetihodinového loopu Nyan Katka, ve kterém bude létat vesmírem a pozpěvovat si svůj monolog, který měla původně připravený k soudu. („Paní Kristelová, dala jste na internet pornoinzeráty bývalé manželky Tomáše Řepky?“ „Nein, nein, nein, nein nein, nein, nein, nein, nein, neeeeein„)

Nebo skvělé video Kristel bit my finger, kde ukazuje všem nepřejícím haterům, že minimálně ona zuby v partnerském vztahu má (pokud se nechytáte – psali jsme).

A nebo tady kde dělá…vlastně nevíme, tady si prostě vzala jenom moc velkou dávku Fatkilleru s carnitinem a začalo to mít divné vedlejší účinky.

Co k tomu říct? Budeme jí přát hodně štěstí. A co na tom, že youtube je dávno mrtvější než pohled Bohuše Matuše na vítání občánků? To její kariéra taky. Tak co už, že jo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?