Pouze pro odvážné! Dáda Patrasová ukázala kvalitní zařízlý camel toe

Nemáte zač.

Na charitativní bazar nosí lidi většinou cukroví, peníze a dobrou vůli. Královna dětských srdcí Dáda Patrasová si na ten poslední ale s sebou sbalila i legíny a dva obtažené pysky, které se zařezávaly tak hluboce, že i v naší redakci jsme slyšeli, jak křičí zoufale bolestí pomoc.

I když se celá předvánoční akce hemžila celebritami jako Bára Basiková, Kateřina Brožová nebo Dagmar Havlová, tak většina lidí měla oči jen pro ten divoký sadomaso hiphop, který se odehrával v Dádině klíně. A věřte nám. V něm bylo tak těsno, že by se tam nevešla ani spláclá žížala Jůlie a mohli jste jí rovnou na místě dělat anatomický sádrový odlitek ohambí. A vy byste se měli stydět, že na tento článek vlastně klikáte.

Profimedia.cz

Na druhou stranu je fakt, že budou Vánoce, tak jsme vám přece jen tu fotku nedali rovnou do článku, protože strávit svátky na iktovém oddělení je prostě velké mrzení. Ale pokud nemáte žádnou důstojnost a chcete to opravdu vidět, tak stačí kliknout zde.

Ne, nebojte, nestáhne se vám do počítače žádný virus, ani na vás nevyskočí pop-up hambatá reklama. To jen vy po spatření tohoto masivního zářezu nebudete nikdy jako dřív. Nikdy. NIKDY.

Tak šťastné a veselé. Vy čuňata.

Slovy klasika na rozloučenou:

Motor letadla žhaví trysky
odlétáme navždy
viděli jsme Dádiny pysky

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?