Pornella s Charlotte budou mít sourozence! Starý Štika rozplodnil svou milenku

Monika má určitě radost!

Taky jste si všimli, jak poslední dobou vysychá půda, je vedro a nedá se dýchat? Lesy hoří, lidi zachvacuje panika a Tomiovi to podezřele v odlesku plamenů tak nějak přirozeně sluší?

Ne, není to globálním oteplováním. To jen příroda pod spalujícím nenávistným pohledem Moniky Štikové začala umírat. A má k tomu důvod. Tak dlouho ponižovala svého podpantofláckého medvídkovitého manžela, až se jednoho dne sbalil, přestal se snažit a našel si první mladou milenku, co před ním roztáhla nohy do praku. A světe div se – když se objevíte na televizní obrazovce a strčíte anakondu do první fanynky, tak je velice pravděpodobné, že otěhotní rychleji než ovulující vačice na gang bang párty.

Na Pražském hradě s Barunkou ?

Zveřejnil(a) Michal Štika dne Úterý 7. srpen 2018

Michal z toho ale ještě nemá rozum, tak je ve fázi, kdy mu tato informace dělá radost. Pokud to z lásky počaté embryo bude holčička, tak se prý bude jmenovat Zoe. Pokud chlapeček, tak to bude Ralph.

Popravdě, kdybychom my věděli, že na nás při vykouknutí na svět čekají taková jména, tak se radši sami rituálně oběsíme na pupeční šňůře ještě v děloze. Nicméně doufám, že maminka i miminko budou v pořádku a teta Monika bude chodit hlídat.

Představujeme si to totiž nějak takto.

A pak že se svět řítí do záhuby!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?