Policie si myslí, že zpěvák Martin Maxa mlátí ženský

Fight club!

Martin Maxa aka český lowcostový komunistický Daniel Craig, se probudil v hlubinách dna zapomnění, kam spolu se svou kariérou spadl, jen aby nám dal vědět, že ve svém volném čase prý mlátí ženský.

O tomto odbarveném pánovi, který začátkem 21. století okouzloval naše maminky svou muskulaturou nebylo popravdě moc dlouho slyšet. Občas sice zabrnkal na kytaru na srazu komunistů, ale jinak si žil v poklidu svůj život pohlaslé hvězdy české pop music. Být bývalou celebritou tohoto rybníčku je na žebříčku důstojnosti někde zhruba za bakterií malárie na vagíně Justina Biebera a párijským kydačem sloního trusu někde v Dillí, ale každej děláme holt co můžeme.

Profimedia.cz

Na svatomartinských oslavách v Moravské Třebové se z neznámého důvodu (hehe) vrhl na chodbě na ženu a chvíli jí údajně předváděl nějaké ty wrestlingové chvaty. Zachránil ji až jeden Holaňdan. Pan Maxa si celý zážitek nepamatuje, což je logické. Nikdy se to nestalo a ta částka taky nesedí. Chápeme.

„V souvislosti s tímto případem jsme obvinili šestapadesátiletého muže z přečinu výtržnictví a porušování domovní svobody. Nyní probíhají procesní úkony v trestním řízení a případ nadále vyšetřujeme. V případě prokázání viny u soudu hrozí muži až tři roky odnětí svobody,“ sdělila primáckému Top Staru policejní mluvčí Lenka Vilímková. 

Teoreticky mu hrozí tři roky natvrdo, což nezní špatně. Konečně věznice jako korekční centra splní svou povinnost a ochrání nás na chvíli před živly ohrožujícími společnost, což hudba Martina Maxy rozhodně je.

Profimedia.cz

Doufáme aspoň, že si bude ve vězení zpívat svoje songy. Třeba tento:

c’est la vie – co naděláš
jednou je hůř, jindy zas líp
Tak co má být

Mno jo život. Prostě jeden den seš hvězda komunistických bálů a druhej den už sedíš v báni za zmlácení holky. To se stává i v lepších rodinách.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?