Pokud by vás to zajímalo, tak Pamela Anderson nemá ráda trojku

My zase šedesátdevítku.

Pokud by se nám zde na web opět zatoulaly nějaké důchodkyně, jakože se to občas stává, třeba když píšeme o chronické obezitě Ewy Farné a paní Milena z Dolních Věstonic nám pod článkem nechá komentář: „eWICKA MA VSECHNY BRADY KRASNE!!!§§ cO JSTE DOKAZALY VI CHUDACI????“, tak jen chceme upozornit, že nemáme na mysli trojku jako ne/šťastné číslo, ale trojku jako švédskou trojku, neboli po švédsku svenska tre, tudíž číslo tři švédského původu.

Pamela Anderson možná někoho zajímala před třiceti lety, když v jednodílných vietnamských plavkách brázdila kalifornské pláže a resuscitovala utonulé velryby, a proto musí svoji povadající slávu sem tam oživit nějakým tím rádoby peprným prohlášením. To poslední zní spíš rozpolceně než peprně. Pamela se svěřila sousedce a médiím, že představa sexu ve třech ji vzrušuje a je lákavá, ale že žádný z jejich tří ex neměl dost velké koule na to, aby si to s ní a jejím kámošem rozdal, protože chlapci prý moc žárlili.

Současně v témže rozhovoru však hrdě dodala, že by nic takového stejně neudělala, protože je příliš romantická, neužívá si sex bez lásky a závazku, bla bla bla, sex pro ni není jen mechanickou záležitostí, bla bla bla, blabla blabla a bla blááá.

Getty Images

Rozumíte, jste otylý třicetiletý panic, který byl nejblíže sexu před dvěma lety, když mu gerontní uroložka prohmatávala prostatu, ale ostatním tvrdíte, že vás ženy nikdy moc nezajímaly a že upřednostňujete frekventovanou samohanu v koutu svého pokojíčku. Prostě takový to, co jste nikdy nedostali, ale vlastně to se slzami v očích ani nepotřebujete.

Nás trojka taky neláká. Ani šedesátdevítka. Vůbec nic. Úplně ze stejných důvodů, Pamelo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?