Plus size modelka Ashley Graham o trochu zhubla a jejím fanouškům se to vůbec nelíbí

Konec jedné chubby legendy a jedné velké masturbační jízdy.

Nemyslete si, že s tím naším pyskováním máme něco proti tloustnoucím nebo hubnoucím ženám. Nám je vlastně jedno, jestli je holka štíhlá nebo oplácaná. Ženy jsou prostě hezké skoro ve všech podobách. Jen jako Rainman nemáme moc rádi změny. Změny jsou nepříjemné a zlé.

Pokud si Ashley Graham pamatujete ještě jako chubby krásku, co předvádí spodní prádlo, tak pro vás máme možná trochu šokující překvapení. Ashley totiž už dávno nevypadá takto.

Místo toho se dala na drastické diety  a všechna madla lásky se postupně vypařila do této podoby.

Což sice vážně není špatné, ale znáte nás. S naším fetišem na Ewu Farnou a ostatní ženy, kterých je vždy plná místnost i celá budova, můžeme na tuto proměnu jen sentimentálně koukat a vzpomínat na ty dlouhé osamělé chvíle po večerech v redakci s ponožkou a sprškou poppers v nose.

Chtěli bychom touto cestou složit hold a pohřební báseň faldíkům Ashley a poté se ponořit do truchlivého osamění, při kterém odmítáme příští dva týdny psát články nebo odpovídat na jakékoli maily či dopisy. A tím myslíme i ty z berňáku, který si na nás došlápl poté, co jsme prodávali chlupy naší redakční opice jako pubické ochlupení Emmy Watson a neodvedli z toho daně.

Ashley, Ashley
Hodíme si mašli.
Špíčky ti zmizely
Policajti je nenašli
Sice teď oblečeš Pradu
Ale my cítíme trochu zradu.
 Místo prsou budem ti čumět
Odteď na bradu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?