Petra Janů si nechala znetvořit obličej a fakt to není dobré

Vítejte u nejlepšího makeoveru v sithského lorda od dob senátora Palpatina.

Nikdo netušil, že když v roce 1980 vydá zlatá slavice Petra Janů (66) album Exploduj, že právě název tohoto alba bude popisovat jednu z možných cest, kam se její obličej příštích pár dnů možná vydá.

Třeba si Petra řekla, že se jen trochu zkrášlí nebo si tak dlouho zpívala u zrcadla písničku „Už nejsem volná“, až si jednoho dne řekla, že volná sice není, ale povolená docela dost. A bohužel došla k tomu, že místo důstojného stárnutí se svěří do rukou plastickým chirurgům, kteří operují nejspíš podle videonávodu z véháesky, kterou jim někdo v půlce přetočil aerobicem s Olgou Šípkovou.

Několika zlaty ověnčená zpěvačka si nechala dát do tváří provázky na vytažení obličeje, ale výsledek je takový, že se musíme ptát, jestli tam nemá spíš námořní lana nebo podmořské internetové kabely. Aby toho nebylo málo, tak si prý pod kůži napíchala i chemickou látku, která podporuje tvorbu kolagenu a vyřadí z činnosti mimické svaly. Očividně to funguje. Protože ty naše jsou po tomto zážitku docela vyřízené.

Nevíme, proč se tahle ještě donedávna krásná žena snaží vypadat jako Milan Štaindler s parukou nebo takový ten mluvící kámen z Princezny Fanthaghiro.

Ale máme strach, (jak už to u těchto žen, co propadly krásám skalpelu bývá) že to zdaleka nebude její final form.

Samozřejmě si můžete říkat, že jsme bezcitné zrůdy, které by neměly kecat lidem do toho, co se svým tělem dělají a je jenom náš problém, že nemáme rádi plastiky. To je vše samozřejmě pravda. Ale z pohledu na Petru Janů máme pocit, že toto není tak úplně věc, kterou dělá sama pro sebe, ale jen se snaží nebýt semleta vlakem jménem kult mládí, který drtí všechny zpěvačky s větší razancí než osobák směr Uhříněves. Ale taky se můžeme mýlit.

Just sayin.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?